Kyvadlo

 

Aj kyvadlo - podobne ako tarotové karty - sa môže stať vaším dobrým spoločníkom vo svete mágie. Je to prostriedok, ktorý dokáže nájsť odpovede na všetky otázky. Ak vás láka táto metóda, vybrať si môžete buď kúpené, alebo vlastné kyvadlo. V obchodoch alebo na internete nájdete relatívne široký sortiment. Skúsení mágovia však uprednostňujú také kyvadlá, ktoré sú urobené vlastnoručne. Vo sférach ezoteriky totiž platí, že čím viac energie sa vkladá do určitého predmetu, tým je účinnejší. Vyrobiť sa dá prakticky z hocičoho - stačí kúsok nite, na ktorú zavesíte malý predmet - napríklad prsteň, korále alebo malý krištáľ.

Pred každou veštbou sa cez kyvadlo napojte na vyššie pozitívne energie. Stačí jednoduchá afirmácia: Prosím svoje vyššie ja, aby mi umožnilo veštiť prostredníctvom tohto kyvadla. Stanovte sebe a kyvadlu pravidlá: rozhýbte kyvadlo vpred a vzad a povedzte, že takýto pohyb znamená "áno". Kyvadlo zastavte. Vzápätí ho rozkývte z pravej strany na ľavú a povedzte, že takýto pohyb znamená "nie". Potom si môžete kyvadlo, takpovediac, odskúšať. Spýtajte sa na súkromnú otázku, pričom odpoveď poznáte len vy. Uvidíte, či kyvadlo odpovedá pravdivo. Spýtať sa môžete aj to, či ste skutočne napojení na vyššie pozitívne sily. Ak vám kyvadlo ukáže "nie", môže to znamenať, že na predmet sa napojili iné energie, čo v konečnom dôsledku nebezpečné nie je, no môže to skresliť odpovede. Aktivitu opakujte dovtedy, kým sa na pozitívne sily nenapojíte.

Potom už môžete klásť rôzne otázky súvisiace či už s minulosťou, prítomnosťou, alebo budúcnosťou. Kyvadlo dokáže nazerať aj do minulých životov. Ku kyvadlu sa dajú urobiť aj rozličné tabuľky. Nakreslite si na papier kruh, rozdeľte ho na potrebný počet častí a do každej vpíšte určitú možnosť. Napríklad ak hľadáte novú prácu a chceli by ste vedieť, o akú oblasť pôjde, do jednotlivých častí kruhu vpíšte rôzne zamestnania, resp. profesie - obchod, financie, zdravotníctvo a podobne. Poproste vyššie sily, aby vám ukázali vašu životnú cestu. Zopakujte vzývací rituál, aby ste zistili, či ste skutočne napojení na pozitívne energie. Ak áno, kyvadlo nastavte nad kruh - tak, aby predmet na kyvadle visel v strede kruhu. Dobré sily kyvadlo po položení otázky rozhýbu tak, že sa jeho pohyb ustáli na istej možnosti - napríklad na zdravotníctve. V praxi to znamená, že vašou prácou bude oblasť zdravotníctva.

 

Je to vlastne jednoduchá hra. A nezabúdajte, že čím viac sa s kyvadlom hráte, tým budete u vyšších síl obľúbenejší. Veľa šťastia.