Veľký KARTOSKOP na rok 2017 pre RYBY

10.12.2016 10:11

 

*Citový život

Na vašej tvári bude v roku 2017 viac úsmevov než zármutku. Pripravte sa na mimoriadne príjemnú etapu života – aspoň s ohľadom na citovú sféru.

Pokiaľ fungujete vo vzťahu, ktorý stojí na mocných oporných „múroch“, zažijete mohutný prítok nehy, jemnosti, ale aj zdravého vzrušenia a vášne. Od polovičky získate „prúdy“ lásky a prajných citov - bude si vás, takpovediac, chovať ako v bavlnke.

Dokonca zmení svoju povahu – a to kvôli tomu, aby väčšmi vyhovela vašim požiadavkám. Popri jej zmenách nezabúdajte na korektúry vlastného Ja – snažte sa byť komunikatívnejší človek s rozhodným správaním a nie takou vypuklou náladovosťou. Viac konajte než snívajte. Tie osoby, ktoré túžia po splodení nového života, sa dočkajú pozitívnych správ.

Prajný rok čaká aj tie Ryby, ktoré sú samy. Do života si pritiahnete zaujímavého človeka, s ktorým môžete vybudovať hodnotný zväzok. Vyberajte si podľa toho, aké duchovné „nitky“ vás s danou osobou spájajú; nie podľa výzoru. Zvažujte komunikačnú úroveň, podobnosť životných mét či spôsob uvažovania.

Nie je vylúčené, že počas nadchádzajúceho roka budú do vášho života prichádzať ľudia, ktorí čosi potrebujú. Pomoc neodmietajte; stanovte si však striktné hranice.

*Materiálna sféra

Na pracovnej báze sa pripravte na hotovú pohromu. Do vášho života „vkĺzne“ masa napätia, stresu, rozlietanej mysle. Povinnosti budú prichádzať zo všetkých svetových strán. Nastanú chvíle, keď nadobudnete pocit, že zdolať takéto peripetie nie je možné. Duchovná sféra má pre vás nasledujúce usmernenia či odporúčania – naučte sa hovoriť „nie“, aby vami okolie „nemávalo“, striedajte povinnosti s adekvátnym oddychom a naučte sa selektovať povinnosti na také, ktoré treba vyriešiť okamžite, a také, ktorých relizácia chvíľočku počká. Ak toto všetko zvládnete, nepodľahnete stresu. V opačnom prípade sa „more“ napätia môže pretaviť do zdravotných neduhov.  

Nezamestnaným Rybám sa podarí získať novú prácu – perspektívnu a s dobrými vyhliadkami. Tiež sa však pripravte na hŕbu povinností a množstvo stresových faktorov. Pokiaľ je to možné, hneď od nástupu do roboty si stanovte vnútorné aj vonkajšie hranice, ktoré neprekročíte.

V prípade, že podnikáte, vaše aktivity budú úspešné. Za zdarom sa však ukrýva enormná energia, ktorú musíte vynaložiť.

 

*Zdravotná oblasť

Pozor na pohybový aparát a vyťaženosť psychiky. Ochromiť vás môžu aj starosti so zubami, prípadne slabnúce oči. 

 

Kartoskop vypracoval: veštec Peter