Veľký KARTOSKOP na rok 2017 pre RAKOV

17.11.2016 16:52

 

*Citový život

Vodné znamenie zverokruhu má pred sebou prajný rok – citové starosti „odplávajú“ do zabudnutia, jestvujúce vzťahy zažijú milú renesanciu.

Na obzore je bohatší spoločenský život. A to je dobrá správa – mnohí Raci ostávali počas ostatných rokov izolovaní medzi štyrmi stenami, brániac sa novým kontaktom. Našťastie, takýto postoj je už minulosťou. Do srdca si vpustíte množstvo zaujímavých ľudí, s ktorými prežijete nevšedné zážitky, vymeníte si skúsenosti alebo sa vzájomne posuniete vpred. Rok ako taký praje zábave, oslavám a milým stretnutiam.

Nadchádzajúce mesiace prajú odpúšťaniu – skrátka, z mysle treba „vygumovať“ všetky staré citové krivdy, bolesti, ranky a fugy. Na základe toho si vaše Ja poriadne vydýchne.

Štedré obdobie čaká aj tých Rakov, ktorí sú bez polovičky. Vďaka pestrejšiemu spoločenskému životu a spoznávaniu nových ľudí môžete „naďabiť“ na zaujímavého človeka, s ktorým vás spoja podobné životné kréda. Viacerí nositelia vodného znamenia stretnú svoj „dvojplameň“ nečakane a neplánovane.

Hviezdy majú pre Rakov a Račice aj jedno upozornenie – nezaťažujte svojich blízkych negativistickým uvažovaním, strachmi, obavami a konštruovaním katastrofálnych scenárov.  

 

*Materiálna sféra

Hviezdy radia – myslite viac na seba! Pravda je taká, že v ostatných rokoch ste maximum pozornosti orientovali do blaha iných ľudí. Teraz nastáva čas, keď máte pozornosť otočiť na vlastné Ja. Aj preto sa v roku 2017 bude dariť najmä tým Rakom, ktorí si zarábajú sami na seba – podnikateľom a živnostníkom. K zisku dopomôže silný tvorivý duch, precízne plánovanie a kvalitné obchodné kontakty. Obzvlásť prajné obdobie čaká tých Rakov, ktorí fungujú v umeleckých odvetviach alebo poskytujú služby späté s krásou.  

Samozrejme, dariť sa bude aj osobám v klasickom džobe. Nápadmi ohúrite kolegov i šéfstvo. Sily budete mať nadostač, stanete sa dynamickým jedincom a všetko pomalé, neisté a rozpačité vás bude iritovať, jedovať a dráždiť.

Nezamestnancí Raci by mali stavať na kvalitách, ktoré v nich „driemu“. Duchovná ríša vás vyzýva, aby ste sa ich nebáli prezentovať. Prehnaná pokora, falošná úcta či hanblivosť nie sú na mieste.

Rok 2017 je otvorený cibreniu záľub a koníčkov – najmä umeleckého rázu.  

 

*Zdravotná oblasť

Objaviť sa môžu starosti s trávením – usádza sa vám v ňom napätie a vnútorná podráždenosť. 

 

Kartoskop vypracoval: veštec Peter