Spoznávame mocné RUNY. Toto je symbol CEN - prinášajúci Svetlo do všetkých rovín života

01.05.2018 08:25

 

Runy sú dávnoveké symboly, zahalené oparom tajomna. Slúžia na nadväzovanie dialógov s duchovným svetom – a na zužitkovanie jeho darov v prospech celostného dobra. Runové znaky sa kedysi ryli do kameňov alebo stromov. Doba pokročila – dnes ich moc možno využiť jednoduchou vizualizáciou magického symbolu a privolaním prajných síl. Ak to, po čom túžite, rezonuje s vaším Božím ja, bytosti dobra vám to rady splnia.
 
 
Runa Cen prináša svetlo, a to do všetkých buniek života. Rozpúšťa energie, nemajúce pôvod u Boha – teda zlo a temnotu. Posilňuje osobnú žiaru človeka, takzvanú aureolu. Eliminuje zlovestné myšlienky a emócie. Likviduje jedovaté šípy z vonkajšieho prostredia – vrátane urieknutí alebo porobenín. Odstrihuje ľudí, ktorí by nám akýmkoľvek spôsobom mohli uškodiť. Zvyšuje vitalitu človeka, aktivuje chuť do života, ukončuje všetko staré a zašlé. Cen je i runou plodnosti, tvorivosti a intuitívnosti. 
 
 
Kúzelný symbol je na energetickej báze prepojený so záhnedou, minerálnym kameňom, ktorý od človeka odbúrava všetky škodlivé, negatívne alebo zlovestné energie – aj jeho vlastné, aj také, ktoré prichádzajú z externého prostredia.
 
 
Zdroj obrázkov: pixabay