Spoznávame mocné RUNY. Toto je kúzelný symbol PEORTH - pomáhajúci pri duchovnom múdrení

16.05.2018 14:16

 

Runy sú dávnoveké symboly, zahalené oparom tajomna. Slúžia na nadväzovanie dialógov s duchovným svetom – a na zužitkovanie jeho darov v prospech celostného dobra. Runové znaky sa kedysi ryli do kameňov alebo stromov. Doba pokročila – dnes ich moc možno využiť jednoduchou vizualizáciou magického symbolu a privolaním prajných síl. Ak to, po čom túžite, rezonuje s vaším Božím ja, bytosti dobra vám to rady splnia.
 
 
Runa Peorth umožňuje človeku, ktorý s ňou pracuje, vidieť pod povrch vecí. Odkrýva všetky tajomstvá bytia. Prostredníctvom magického symbolu nám duchovné pláne vyjavujú skutočné spúšťače životných udalostí a situácií – aby sme zistili, že aj naoko negatívne momenty majú pre naše ja dôležitý význam. Pomocou nich sme múdrejší, rozhľadenejší a skúsenejší. 
 
 
Peorth k nám priťahuje také informácie a poznatky, ktoré naša duša v danej chvíli potrebuje ako soľ. 
V neposlednom rade cibrí intuíciu, zvyšuje túžbu po spirituálnom raste a v citlivých jedincoch môže výrazne posilniť mimozmyslové vnímanie – teda videnie takých vecí, ktoré sú pre bežné oko skryté. Na zdravotnej báze blahodarne vplýva na nervový systém, ale aj respiračný trakt a lono.
Moc runy umocňuje minerál ónyx. 
 
 
Zdroj obrázkov: pixabay