Profesionálny kartoskop od 9. do 15. januára

04.01.2017 18:09

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Sandalfon – koleso života
Životná téma na spracovanie: uvedomenie si, že budúcnosť je meniteľná a variovateľná veličina – človek si ju vytvára „tu a teraz“, a to pozitívnym myslením, čistotou slova i skutkov a radostným očakávaním.
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Životný volant držím pevne vo svojich rukách. Len ja sám/sama rozhodujem o tom, ktorými cestičkami bytia sa vydám.“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: pohybový aparát
Kľúčový minerálny kameň: granát
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: vašu myseľ „brázdi“ hustá energia. Zrejme máte ťažké srdce na určitú blízku osobu. Emóciu si nenechávajte vo svojich útrobách – dostaňte ju na povrch. Snažte sa o zdravú komunikáciu. Uvidíte – vďaka nej sa zväzky vylepšia. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch disponujete silným tvorivým duchom. Pracovné či kariérne méty vyjdú nad vaše očakávania. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä hlavu a nervy. Dostatočne oddychujte. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: na aktuálny týždeň nebudete spomínať v dobrom – na obzore sú hádky a spory. Dôvod? Vaša neústupčivá povaha. Uvedomte si, že pravda môže byť niekedy aj na strane partnera alebo partnerky. Práca, kariéra a financie: problémy na poli zamestnania, ktoré vás poriadne potrápili v ostatnom období, upadnú do zabudnutia. Áno, môžete si vydýchnuť – starosti sú zažehnané. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä dýchací trakt. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: vaša polovička nadobúda pocit, že sa z vás stráca jemnosť, neha, romantika. Je najvyšší čas opäť tieto „atribúty“ oživiť. Pripravte večeru pri sviečkach, návštevu divadla alebo pekné milovanie počas celej noci. Práca, kariéra a financie: šéfstvo na vás kladie čoraz viac povinností – povedzte „dosť“. V opačnom prípade hrozí vyšťavenie vášho Ja, čo sa pretaví aj do zdravotných ťažkostí. Zdravotný stav: objaviť sa môžu chronické poruchy spánku. 
 
RAK
Láska a vzťahy: v týchto dňoch pozorne sledujte ľudí vôkol seba. Mihnú sa okolo vás jedinci, od ktorých sa môžete veľa naučiť. Hviezdy tiež radia, aby ste sa väčšmi otvorili spoločnosti; v ostatnom čase ste ako šedá myška, zatvárajúca sa vo svojej nore. Práca, kariéra a financie: pracovné méty a ciele môže v týchto dňoch narušiť nečakaná choroba. Pamätajte na jedno – treba ju dôsledne vyležať. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä imunitu. 
 
LEV
Láska a vzťahy: na obzore je nie príliš prajný citový týždeň. Život vám skomplikujú hádky s blízkymi osobami. Dôvod? Ste príliš „tvrdý“, manipulatívny a egom ovplyvňovaný jedinec. Popracujte na svojom Ja. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch sa môžete pustiť do veľkých plánov, ktoré ste istý čas odkladali. Energie prosperity, ktoré sa „vlnia“ okolo vás, zužitkujte naplno. Zdravotný stav: pod kontrolou majte tlak, tep, ale aj obličkový systém. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: v citovej sfére ste ako na hojdačke – chvíľami spokojný, chvíľami namosúrený jedinec. Hviezdy radia – upracte si vzťahovú oblasť. Partnera si posaďte za spoločný stôl a predebatujte všetko, čo vás vo vzájomnom zväzku teší a čo kvári. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni sú ako stvorené na odštartovanie vlastných plánov. Obzvlášť dobré obdobie prežívajú Panny, ktoré podnikajú. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s pečeňou.  
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: vaša polovička nadobúda pocit, že sa z vás vytráca zmysel pre romantiku. Je najvyšší čas zmeniť to. Urobte všetko preto, aby ste partnera alebo partnerku presvedčili, že ste stále citlivou a krehkou dušou. Práca, kariéra a financie: do nosa vám „frnknú“ nové ponuky a možnosti. Áno, môžete sa ich chopiť – prinesú prosperitu a zdar. Strachy dajte bokom. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä krčnú chrbticu. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: prichádza obdobie, keď sa máte zahĺbiť do tajov a mystérií vlastného Ja. Urobte si v sebe malú citovú inventúru. Po nej možno zistíte, že vzťah, v ktorom „prebývate“, nie je tým pravým orechovým. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša vám vnuknutiami alebo vnútornými hlasmi ukazuje, ktorými cestami sa v rámci práce a kariéry máte vydať. „Nebeské“ indície neodignorujte. Zdravotný stav: objaviť sa môžu problémy s chrbticou. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: pozrite sa pravde do očí – váš zväzok je príliš skostnatený, nudný, stereotypný. Zrejme sa jeden pri druhom držíte nasilu. Takýto vzťah buď uzatvorte, alebo doň vneste stratenú lásku, vervu a energiu. Práca, kariéra a financie: otvárajú sa pred vami nové možnosti a alternatívy. Niektoré môžu mať charakter riskantnosti, no vedzte, že ide len o zdanie – dané ponuky sa časom ukážu ako mimoriadne prospešné. Zdravotný stav: pozor na pohybový aparát.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: ste príliš uzatvorený človek – emócie si nechávate vo svojich útrobách. Nečudujte sa, ak vaša polovička nadobúda pocit, že váš zväzok je nanič. Otvorte sa, prejavte sa, ukážte svoju pravú podstatu. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni prajú nasávaniu nových poznatkov. Učte sa, vzdelávajte sa, cibrite šedú kôru. Vedzte, že nadobudnuté informácie zužitkujete pri kariérnom raste. Zdravotný stav: pozor na bolesti hrdla.
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: aktuálne dni majú charakter uzdravovania a harmonizovania. Pustite sa do liečenia všetkých vzťahov, do ktorých v ostatnom čase „priplávali“ ťažké energie. O pomoc môžete požiadať aj anjela lásky – Chamuela. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami stabilný a pevný týždeň. Nápady, ktoré vám skrsnú v hlave, zrealizujte. Ak plánujete podnikať, vedzte, že na takýto krok nebolo nikdy lepšie obdobie. Zdravotný stav: pozor na tlak a tep.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: je najvyšší čas pozrieť sa pravde do očí – vaše zväzky sú nerecipročné. Buď do nich príliš veľa dávate, alebo z nich príliš veľa čerpáte. Nastoľte rovnováhu; v opačnom prípade sa dostavia citové starosti. Práca, kariéra a financie: na obzore je zlepšovanie kolegiálnej klímy. Ak ste si s ľuďmi na pracovisku dosiaľ nerozumeli, teraz nastáva zvrat. Prispeje k tomu aj vaša väčšia otvorenosť a priateľský prístup. Zdravotný stav: pozor na oči a uši. 
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay