Profesionálny kartoskop od 6. do 12. februára

29.01.2017 08:46

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Uriel - dom
Životná téma na spracovanie: upratanie príbytku – zbavenie sa všetkých nepotrebných vecí /a teda aj vyčistenie vlastných myšlienok/, spríjemnenie rodinnej klímy, utuženie najbližších vzťahov
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „V mojom dome vládne Boží pokoj.“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: pohybový aparát
Kľúčový minerálny kameň: rubín
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: máte pocit, že váš vzťah sa kazí? Príčinu nehľadajte v tom druhom. Zahĺbte sa do vlastného Ja a pouvažujte nad tým, čo robíte zle. Ak treba, upravte svoje komplikované charakterové črty. Práca, kariéra a financie: na pracovnej pôde sa cítite isto a stabilne. Oplývate zdravou autoritatívnosťou a vaše názory sú rešpektované. Na obzore je zvýšenie príjmu. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä respiračný systém a srdce. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: zemské znamenie prežije príjemný týždeň – aspoň čo sa vzťahov týka. So svojou polovičkou sa konečne dostávate na rovnakú vlnovú dĺžku. Dokážete sa zhodnúť viac-menej vo všetkých životných témach. Práca, kariéra a financie: na obzore je masa povinností. Nadobudnete pocit, že vám zo všetkého praskne hlava. Ak treba, nebojte sa šéfstvu povedať jasné „nie“! Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s krkom.  
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: váš osobný vzťah v ostatnom čase akosi štrajkuje. Dôvodom je nevysporiadaná minulosť. Je zrejmé, že ste si s polovičkou určité citové nuansy neobjasnili a nevydiskutovali. Sadnite si za spoločný stôl a hor sa do zdravej komunikácie. Práca, kariéra a financie: zdravý dialóg sa od vás očakáva aj na poli práce. Nebojte sa nahlas hovoriť o svojich nápadoch. Zožnú úspech. Zdravotný stav: pozor na oslabenú imunitu.  
 
RAK
Láska a vzťahy: vaša komplikovaná a „rozlietaná“ povaha znova útočí, a tak nahlodáva korene vzťahov. Ste hnevlivý a podráždený človek, ktorý svojim blízkym poriadne lezie na nervy. Uskutočnite nápravu. Práca, kariéra a financie: na pracovnej pôde vás čaká príjemný a harmonický týždeň. Všetko pôjde ako po masle. Vydaria sa aj veľké projekty. Ste magnetom na peniaze. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä lonovú oblasť.  
 
LEV
Láska a vzťahy: na poli lásky sa od vás viac než inokedy očakáva korektnosť, čestnosť a spravodlivosť. Na pokušenia rôzneho druhu zabudnite. Nezabúdajte, že lož má krátke nohy. Práca, kariéra a financie: na obzore je zmenový týždeň. Dá sa povedať, že ani kameň neostane na kameni. Proti transformáciám, ktoré k vám zavítajú, nebojujte. Majú karmický ráz – čiže sa dejú preto, lebo sa diať majú. Chce to tak samotný osud. Zdravotný stav: pozor na tlak.  
 
PANNA
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami komplikovaný týždeň. Nie je vylúčené, že vás určitá blízka osoba sklame alebo vám hodí poleno pod nohy. Deje sa tak z karmických príčin – odrábate si takzvanú osudovú dlžobu. Práca, kariéra a financie: zemské znamenie by malo aktuálne dni investovať do nasávania nových poznatkov. Učte sa  nové veci – budú mimoriadne prospešné pre váš rozvoj a rast. Zdravotný stav: pozor na kardiovaskulárny systém.  
 
VÁHY
Láska a vzťahy: vzdušné znamenie si môže vydýchnuť – vzťahové komplikácie, ktoré do vášho bytia vkĺzli v ostatnom období, sú zažehnané. Problémy upadnú do zabudnutia a vy opäť prežijete skutočnú lásku. Práca, kariéra a financie: Na obzore je masa povinností, úloh a zodpovednosti. Pracovná „ťažoba“ môže nabúrať vaše zdravie – buďte preto obozretný. Zdravotný stav: pozor na únavu, vyčerpanosť a imunitu.  
 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: láska k vám priteká zo všetkých svetových strán. So svojou polovičkou prežívate prekrásne romantické chvíle, naplnené recipročnými citmi. Osamelí Škorpióni sa v týchto dňoch „zaláskujú“. Práca, kariéra a financie: máte toho príliš veľa. Z masy povinností vám, takpovediac, pukne hlava. Rozdeľte si ich na také, ktoré treba riešiť okamžite, a na také, ktorých realizácia počká. Nechcite všetko okamžite. Zdravotný stav: pozor na črevá. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: na obzore je vážny dialóg. Pravdepodobne si vás polovička posadí za spoločný stôl a rozlúsknete staré citové krivdy. Nebojte sa toho – aj hádkou sa vyčistí vzduch. Práca, kariéra a financie: vo vašej blízkosti sa nachádza človek, ktorý vám nepraje. Majte preto oči na stopkách. Ľuďom, z ktorých máte zlý pocit, dajte „stopku“. Dôverujte v tomto smere intuícii. Zdravotný stav: pozor na tráviaci trakt.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: pred vami je príjemný vzťahový týždeň. So svojou polovičkou prežijete harmonické chvíle. Ideálne by bolo, keby ste sa venovali rovnakej alebo podobnej záľube. Váš zväzok to ešte väčšmi utuží. Práca, kariéra a financie: dôverujte vlastným schopnostiam. Ak vás niekto na pracovnej pôde „potopí“, nie je to preto, že by ste neoplývali kvalitnými schopnosťami, ale preto, že vám závidí. Povzneste sa nad tým. Zdravotný stav: pozor na žalúdok.  
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa snažte o nastolenie reciprocity v najbližších vzťahoch. Berte, ale aj dávajte. Ak by ste iba brali alebo – naopak – iba dávali, vznikne nesúlad, ktorý sa pretaví do citových starostí. Práca, kariéra a financie: na obzore sú pracovné konflikty. Zrejme si s niekým nesadnete. Spor je však nevyhnutný – aspoň sa poriadne vyčistí vzduch a napätá klíma. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s lonovou oblasťou.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: na obzore je príjemný a harmonický vzťahový týždeň. So svojou polovičkou budete rozoberať hĺbkové životné témy. A to vás nesmierne baví. Vaša „mystická“ duša takéto debaty potrebuje ako soľ. Práca, kariéra a financie: na poli práce sa od vás očakáva rázne a rozhodné slovo. Zabudnite na masku šedej myšky – buďte nebojácny jedinec. Šéfstvo to ocení. Zdravotný stav: pozor na lymfatický systém.  
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay