Profesionálny kartoskop od 5. do 11. septembra

30.08.2016 15:33
 
ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Gabriel – inšpirácia
Týždeň praje: cibreniu tvorivého ducha, vymýšľaniu a realizácii nových nápadov, umeleckým aktivitám, skrášľovaniu fyzického tela alebo domova, uzatváreniu plodných obchodov, spirituálnemu či duchovnému rastu
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Dávam svojmu tvorivému duchu voľný priestor.“
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: mnohých Baranov sa zmocnia pokušenia. Dávajte si pozor, aby vám flirty či náhle citové vzplanutia nenarušili partnerstvo či manželstvo. Prípadnú neveru by ste polovičke vysvetlili len horko-ťažko. Práca, kariéra a financie: pracovná sféra je stabilná, peňazí máte nadostač. Zdravotný stav: pripravte sa na problémy s pohybovým aparátom alebo obličkovým systémom. Pite dostatok tekutín. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: karneol. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: ak vás vo vzťahovej sfére dlhodobo kvári nuda a stereotypnosť, práve teraz im definitívne odzvoní. Do vášho partnerského či manželského zväzku sa vlieva nová energia. Na obzore je ak skvalitnenie intimity. Práca, kariéra a financie: na pleciach toho máte vyše hlavy. Nie je vylúčené, že vám pribudnú ďalšie úlohy. Stanovte si strop a mantinely. Zdravotný stav: pozor na únavu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: záhneda. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: v aktuálnych dňoch ostávajte pokojný – nie je vylúčené, že sa vás blízka osoba bude snažiť vyprovokovať k hádke. Do sporov nevstupujte, odčerpali by vám masu energiu. Práca, kariéra a financie: pracovná sféra je stabilná a spôsobuje vám radosť. Pozitívna vibrácia, ktorou oplývate, prináša adekvátne peniaze. Zdravotný stav: objaviť sa môžu problémy s hrdlom, prieduškami či pľúcami. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: apatit. 
 
RAK
Láska a vzťahy: na obzore je zaláskovaný týždeň. Ak ste vo vzťahu, polovička vás prekvapí darčekom či romantickým výletom. V prípade, že ste bez zväzku, majte oči na stopkách, pretože vo vašej blízkosti sa pohybuje potenciálny partner. Práca, kariéra a financie: na pracovnom „poli“ je všetko v poriadku, vzťahy s kolegami sa zlepšujú. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä dýchací aparát. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: tyrkys. 
 
LEV
Láska a vzťahy: všetko je na dobrej ceste. Ak ste nedávno vstúpili do nového zväzku, bude napredovať. V prípade, že sa v jestvujúcom vzťahu odohrali peripetie či problémy, definitívne ustanú. Práca, kariéra a financie: sudičky hojnosti stoja po vašom boku. Obchody či transakcie sa vydaria, do osobnej kasy natečú nemalé peniaze. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä tlak a tep, ale aj psychiku. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ruženín. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: vo vašom vnútornom prostredí je veľa negativizmu a skepsy. Práve tieto aspekty môžu z pozitívnych citov vo vzťahoch kradnúť. Zmeňte životnú optiku – zmení sa aj okolie. Práca, kariéra a financie: na obzore sú nové začiatky. Vynikajúci týždeň prežijú tie Panny, ktoré vstupujú do nových pracovných „vôd“. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte pohybový aparát, najmä chrbticu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: rubín. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: v týchto dňoch pocítite zvláštnu samotu. Nie je vylúčené, že sa vám fyzicky či energeticky vzdialia blízke osoby. Nezúfajte – ide o dočasnú záležitosti. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami vynikajúci týždeň na zúročovanie a násobenie peňazí. Aktuálne dni prajú aj výhram a víťazstvám. Zdravotný stav: pozor si treba dávať predovšetkým na kardiovaskulárny systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: serafinit. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: sudičky lásky tentoraz nestoja po vašom boku. Pripravte sa na konflikty a hádky. Dôležitú rolu v nich zohrá vaša žiarlivosť a upodozrievanie. Práca, kariéra a financie: na pleciach máte enormné množstvo povinností a úloh. Na chvíľku na ne zabudnite – v opačnom prípade vám odsajú životné batérie a spôsobia obrovskú únavu. Zdravotný stav: objaviť sa môže extrémna vyčerpanosť. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: granát. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: počas aktuálnych dní pocítite samotu – nie je vylúčené, že sa vám vzdialia blízke osoby. Je to preto, aby ste mohli pracovať na sebe samom. Viesť dialóg s dušou a plniť jej skutočné túžby. Práca, kariéra a financie: na pracovisku si dávajte pozor na špekulantov a dlhoprstých. Hrozí, že vám ukradnú nápad či projekt. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä pohybový aparát. Ochromia vás bolesti chrbta. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: koral. 
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: je čas zahĺbiť sa do vlastného ja a pouvažovať, po čom v skutočnosti túžite. Nie je vylúčené, že jestvujete vo vzťahu, ktorý už dávno naplnil svoje karmické poslanie. Práca, kariéra a financie: na obzore je zmenový týždeň. Ak túžite po pracovnom postupe, či dokonca zmene roboty, vedzte, že sa pred vami otvárajú nové brány. Zdravotný stav: pod kontrolou majte tráviaci trakt. Neposlúchať môže žalúdok aj črevá. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: citrín. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: váš vzťah okupujú zlí duchovia. Objaviť sa môžu väčšie nedorozumenia, ale aj faloš či nevera. Majte preto oči na stopkách. Vyžadujte aj poskytujte korektnosť. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni prajú novým obchodom. Obzvlášť prajné obdobie zažívajú tí Vodnári, ktorí podnikajú. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti a pohybovým aparátom, najmä s nohami. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: jaspis. 
 
RYBY
Láska a vzťahy: je čas pouvažovať, či ste na citovej báze spokojný. Ak nie, nefunkčnému vzťahu dajte „zbohom“ a pustite sa po nových životných cestičkách. Práca, kariéra a financie: vodné znamenie si môže v týchto dňoch pritiahnuť nemalé peniaze. Investície sa vydaria a na obzore sú aj výhry. Zdravotný stav: hviezdy radia, aby ste ustriehli genitálny systém, močové cesty, mechúr a obličky. Pozor aj na imunitu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: kalcit. 
 
 
Ak máte záujem o osobný výklad, zájdite na stránky veštca Petra - www.vestecpeter.webnode.sk.