Profesionálny kartoskop od 5. do 11. decembra

30.11.2016 11:05

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Michael - transformácia
Tento týždeň treba investovať energiu do: zmeny myslenia a životnej optiky, transformácie vlastného Ja /“korekcia“ charakterových čŕt, investícia do krásy, prečisťovanie organizmu/, upratovania príbytku, riešenia dlhodobých a vážnejších problémov
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Mením svoj život k lepšiemu.“
Zdravotná výstraha: pozor najmä na pohybový aparát a psychiku
Kľúčový minerálny kameň: krištáľ
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: v týchto dňoch investujte energiu do priateľských a kamarátskych zväzkov. Oprášením starých kontaktov oživíte príjemné spomienky. Navyše, už viackrát v živote ste sa presvedčili, aké dôležité je mať pri sebe spriaznené duše. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša radí, aby ste väčšmi prezentovali svoje klady. Často pôsobíte ako šedá myška, čo sa odráža aj na vašom pracovnom ohodnotení. Zdravotný stav: pozor na psychické vypätie. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: hviezdy radia, aby ste sa neuzatvárali do „škrupiny“. Blízki majú pocit, že sa pred nimi schovávate alebo si v sebe držíte tajomstvá. Buďte väčšmi spoločenský a otvorene prejavujte svoje názory. Práca, kariéra a financie: otvorený dialóg sa od vás očakáva aj na poli práce. Vedzte, že okolie vaše myšlienky nečíta – musíte ich nahlas a zrozumiteľne prezentovať. Kvalitná debata je základom dobrých vzťahov – aj na pracovisku. Zdravotný stav: pozor na dýchací aparát.  
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: duchovná ríša radí – nenechajte sa vyprovokovať okolím. Nie je vylúčené, že niekto z vašich blízkych má v sebe „oheň“, ústiaci do sporov. Nezapleťte sa do jeho hry – konflikt by mal katastrofálne následky. Práca, kariéra a financie: na pleciach si toho nosíte príliš veľa, povinnosti vám pretekajú cez hlavy. Poľavte! V opačnom prípade riskujete extrémnu únavu, prípadne i zdravotné neduhy. Zdravotný stav: pod kontrolou majte imunitu, ale aj psychiku.  
 
RAK
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami nie príliš prajný týždeň. Na obzore sú hádky a spory. Mnohé vyprovokujete vo vlastnej réžii – a to preto, že si vo svojich „hĺbkach“ nosíte veľa napätia, chaosu a „rozorvanosti“. Práca, kariéra a financie: spory a konflikty hrozia aj na pracovisku. Nevstupujte do zbytočných dialógov – mohli by spôsobiť výrazné ochladnutie kolegiálnych vzťahov. Zdravotný stav: napriek hroziacim nedorozumeniam bude zdravotný stav relatívne v poriadku.  
 
LEV
Láska a vzťahy: hviezdy odporúčajú – chráňte si svoj vzťah. Nie je vylúčené, že naň v ostatnom čase „kašlete“. A preto hrozí, že vám citové „cestičky“ skríži tretia osoba. Práca, kariéra a financie: na pleciach máte more povinností a úloh, často nestíhate a neviete, kde vám hlava stojí. Treba sa zastaviť, pookriať a prejsť „reštartom“. Ak sa nespamätáte, riskujete zdravotné ťažkosti. Zdravotný stav: ohrozená je imunita, dopujte sa vitamínmi a minerálmi.  
 
 
PANNA
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami „samotársky“ týždeň. Venujte sa najmä vlastnému Ja – bez pôsobenia okolia. Oddychujte, meditujte a kreujte nové plány do budúcnosti. Navyše, práve v samote môžete objaviť skutočnú lásku k sebe samému. Práca, kariéra a financie: na poli práce sa snažte o zdravý dialóg a kompromis. Na mieste nie je ani prehnané ego, ale ani pasívny prístup. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä nervový systém a psychiku.  
 
VÁHY
Láska a vzťahy: všetky zväzky budú fungovať ako švajčiarske hodinky. S polovičkou, prípadne i s rodinnými príslušníkmi nájdete zdravý a kompromisný dialóg. Práca, kariéra a financie: na obzore sú kontakty i kontrakty. Pokojne vstúpte do nových obchodov či investícií. Prinesú finančný zdar, a teda i vašu spokojnosť. Obklopujú vás ľudia, ktorým môžete dôverovať. Zdravotný stav: objaviť sa môžu bolesti pohybového aparátu, najmä chrbtice.   
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami nie príliš pozitívny týždeň. Vaša podráždenosť a explozívne správanie sa pretavia do sporov, hádok a nedorozumení. Ste ako parný hrniec a je len otázkou času, kedy „vybuchnete“. Práca, kariéra a financie: hviezdy hovoria – ste zaťažený, vyťažený a unavený. Je čas na oddych – a ten si doprajte až do nového roka. Relaxujte, meditujte, veľké plány vypustite z hlavy. Zdravotný stav: pozor na hrubé črevo. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: duchovná ríša radí – nenechávajte si vo svojich „útrobách“ zbytočné tajomstvá. Na polovičku potom pôsobíte nečitateľným dojmom, čo vytvára zbytočné špekulácie. Snažte sa o zdravý a plodný dialóg. Práca, kariéra a financie: na obzore je aktívny a dynamický týždeň. Aktivity, do ktorých vrazíte energiu, prinesú finančný zdar. Aktuálne dni prajú aj cestám a cestovaniu. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä tráviaci aparát.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: narastá vo vás neistota. Pravdepodobne neviete, či vzťah, v ktorom jestvujete, je tým „pravým orechovým“. Odpoveď však nehľadajte v okolí – medzi priateľmi či u veštcov; je vo vás. Nechajte sa viesť indíciami vnútorného dieťaťa. Práca, kariéra a financie: na obzore je týždeň plný nových poznatkov. Nasávajte vedomosti, vzdelávajte sa, čítajte knihy, absolvujte kurzy či prednášky. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte tráviaci aparát.  
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: straší vás minulosť. Nie je vylúčené, že sa ustavične „rýpete“ v starých vzťahoch, a tak sa nedokážete otvoriť novej láske. Je čas „vygumovať“ všetko zašlé a prežité. Minulosť nechajte definitívne odplávať. Práca, kariéra a financie: hviezdy radia – nestresujte sa pre zbytočnosti. Pravda je taká, že energiu často míňate na aktivity alebo činnosti, ktoré sú pre vaše Ja irelevantné. Zdravotný stav: objaviť sa môžu bolesti hlavy.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: na obzore je komplikovaný týždeň. Zrejme vás niekto blízky sklame, oklame, hodí polená pod nohy. Je to preto, aby ste sa naučili držať si od určitých ľudí odstup. Vedzte, že každá citová rana z nás robí silnejšieho jedinca. Práca, kariéra a financie: na poli práce sa môžu objaviť nepríjemné intrigy a „ohováračky“. Mávnite nad nimi rukou – naivných ľudí aj tak nezmeníte. Zdravotný stav: pozor na urogenitálny trakt a obličky.  
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay