Profesionálny kartoskop od 3. do 9. októbra

28.09.2016 12:43
 
ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Uriel - hojnosť
Týždeň praje: zastabilizovaniu materiálnej sféry, eliminácii finančných blokád, prospešným transakciám a investíciám, zúročovaniu peňazí, výhram a víťazstvám, úspešnej realizácii pracovných či podnikateľských projektov, aktivít a nápadov.
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Žijem vo vše-hojnosti – duchovnej aj materiálnej.“
Harmonizujúca vôňa na tento týždeň: bergamot
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: je čas sňať si z nosa pomyselné ružové okuliare a pozrieť sa na seba samého cez prizmu pravdy. Uvedomte si, že problémy na citovej báze súvisia s vašou komplikovanou povahou. Práca, kariéra a financie: do pracovnej sféry prúdi svieži vánok. Využite to vo svoj prospech – kariérne napredujte alebo sa pustite do nových výziev. Zdravotný stav: pod kontrolou majte tlak a tep, ale aj obličkový systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ruženín. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: ak v partnerstve alebo manželstve pretrvávajú ťažké energie a žiadne pragmatické kroky nepomáhajú, pustite sa do modlitby za to, aby sa do vášho zväzku vliali stratené city. Duchovné prosby v sebe skrývajú obrovskú silu. Práca, kariéra a financie: je čas na zmenu. Ak vám súčasné pracovné pomery nevyhovujú, „pokukajte“ sa po iných možnostiach. Zdravotný stav: pozor na obličky. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: karneol. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: niečo vo vašom vzťahu „smrdí“. Zrejme ste si isté záležitosti nevykomunikovali a ostali „hniť“ v útrobách partnerstva. Poponáhľajte sa a otvorte starú tému. Uvidíte - i vám, i polovičke sa uľaví. Práca, kariéra a financie: aktuálny týždeň praje veľkým zmenám. Môžete sa posunúť na kariérnom rebríčku vyššie, prípadne aj zmeniť džob. Zdravotný stav: pod kontrolou majte psychiku a nervy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: serafinit. 
 
RAK
Láska a vzťahy: hviezdy radia – kontrolujte svoje emócie, myšlienkové formy, ale aj vypovedané slová. Nie je vylúčené, že vlastnými škodlivými energiami deštruujete zväzky, ktoré vás obklopujú. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch sa nebojte prezentovať svoje klady a plusy – okolie ich ocení. Vážte si vlastné „ja“. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte psychiku a nervový systém. Stráňte sa stresov. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: krištáľ. 
 
LEV
Láska a vzťahy: v týchto dňoch vás niekto z blízkeho okolia poriadne „rozhádže“. Na obzore sú nepríjemné hádky a výmeny názorov. Pamätajte však, že aj spory sú v niečom prospešné – vďaka nim sa vyčistí vzduch. Práca, kariéra a financie: komplikácie sa objavia aj v práci – pripravte sa na intrigy a neprajnosť. Zachovajte si chladnú hlavu a nekonajte zbrklo. Zdravotný stav: pozor na nepríjemnosti s pohybovým aparátom. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: koral. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: na obzore je zaláskovaný týždeň. Zadané Panny prežijú romantické chvíle s milovanou polovičkou, slobodné osôbky môžu stretnúť zaujímavého človeka, majúceho podobný alebo úplne rovnaký pohľad na život. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch vás niečo alebo niekto príjemne prekvapí. Do osobnej kasy natečie i viac peňazí. Zdravotný stav: ochromiť vás môžu bolesti chrbtice. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: granát. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa budete cítiť odstrčeno a izolovane. Blízki sa vám vzdialia a aj priatelia pred vami zabuchnú dvere. Dôvod? Často ste ich zaťažovali svojimi neutíchajúcimi problémami. Práca, kariéra a financie: na pracovnej báze sa pripravte na nával povinností. Šéfstvo vašu snahu ocení – do osobnej kasy natečie viac peňazí. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä pohybový aparát. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: achát. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: cítite v sebe obrovské napätie a pnutie. Dôvodom je množstvo povinností, ktoré vám „zosadli“ na plecia. Pokúste sa tieto starosti neprenášať do domácnosti – v opačnom prípade hrozia katastrofické spory. Práca, kariéra a financie: nesnažte sa všetky úlohy riešiť vo vlastnej réžii – rozdeľte ich aj medzi kolegov či podriadených. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s chrbticou. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: turmalín. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami pohodový týždeň. Pokúste sa maximum času tráviť s osobami, na ktorých vám záleží. Po ich boku vaša napätá duša pookreje. Práca, kariéra a financie: na pracovnej báze sa držte jednoduchej rovnice – čím viac dobrej energie vložíte do povinností, tým viac sladkého ovocia budete zberať. Zdravotný stav: ochromiť vás môžu starosti s pohybovým ústrojenstvom. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: hematit.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: v týchto dňoch začnete väčšmi uvažovať nad svojím citovým životom. Zrejme zistíte, že to nie je ružové. Urobte zmeny – ak ste v nekomfortnom zväzku, zatvorte za ním brány. Ak žijete v osamelosti, nájdite si spriaznenú dušu. Práca, kariéra a financie: vanú k vám svieže životné vetry. Na obzore sú nové obchody, kontrakty i plodné transakcie. Zdravotný stav: pozor na zápalové procesy v organizme. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: selenit. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: vzdušné znamenie má pred sebou ukážkový týždeň – všetko bude fungovať ako švajčiarske hodiny. Vzťahy sa vylepšia a natečie do nich oveľa viac úcty, rešpektu a prajných citov. Práca, kariéra a financie: oplývate brilantnými presviedčacími schopnosťami a dobrou komunikatívnosťou – využite to vo svoj prospech. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s močovými cestami. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: oranžový kalcit.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: vo vašich osobných vzťahoch je čosi temné a záporné. Nie je vylúčené, že do nich zasahujú tretie osoby. Sadnite si s polovičkou za spoločný stôl a odštartujte plodný dialóg. Práca, kariéra a financie: je čas o túžbach nielen hovoriť, ale ich aj plniť. Buďte aktívny a dynamický jedinec, bažiaci po zdravom úspechu a finančnom zdare. Zdravotný stav: objaviť sa môžu infekcie, zápaly a virózy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: záhneda. 
 
 
Profesilnálny kartoskop vypracoval veštec a spirituálny poradca Peter - wwwv.vestecpeter.webnode.sk.