Profesionálny kartoskop od 3. do 9. apríla

31.03.2017 07:52

 

Horoskop od 4. do 10. 4.  
ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Cafkiel – karta „spriaznené duše“
Aktuálny týždeň je vhodný na: „inventúru“ v radoch blízkych ľudí; stretávanie osôb, s ktorými súladíme a rezonujeme; budovanie nových kontaktov – obojstranne prospešných; cibrenie priateľských a kamarátskych „spojív“
V tomto týždni sa treba vyhýbať: osobám, s ktorými si už nemáme čo povedať alebo ktoré nám „kradnú“ našu vlastnú energiu; medziľudskému manipulátorstvu; izolácii a bolestivému samotárstvu
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „V mojej blízkosti sa nachádzajú ľudia, s ktorými som na rovnakej duchovnej vlnovej dĺžke.“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: cievny a urogenitálny systém
Kľúčový minerálny kameň: ruženín
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: v aktuálnych dňoch buďte sami so sebou - ponorte sa do tajov a mystérií vlastnej duše, spoznávajte jej zákutia, pohnútky, potreby. Takýmto spôsobom sa upokojíte - a harmónia, ktorú v sebe nastolíte, sa pretaví do skvalitnenia vzťahov. Práca, kariéra a financie: máte príliš skostnatené myslenie. Na určité pracovné aktivity sa pozrite cez novú a sviežu "prizmu". Osobnostný prerod zabezpečí materiálny progres. Zdravotný stav: pozor na bolesti hlavy.
 
BÝK
Láska a vzťahy: máte v hlave „chrobáka“ – čosi vás na vzťahovej báze trápi a umára. Emócie si nenechávajte v sebe, pretože riskujete chladnutie citov. Buďte otvorený a komunikatívny jedinec. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch sa vo vaše hlave zrodí nevšedný pracovný nápad. Jeho realizáciou si na osobné „konto“ pripíšete zdar i materiálny progres. Zdravotný stav: ochromiť vás môže bolesti hlavy, ale aj starosti so zubami. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: je čas na ľahkosť a slobodnosť. Netlačte sa do žiadneho rozhodnutia – ani v takom prípade, že to od vás silou-mocou žiada partner či rodinný príslušník. Všetko má svoj čas. Práca, kariéra a financie: obklopujú vás tí správni ľudia – môžete sa na nich spoľahnúť. Viac než inokedy platí staré známe – viac hláv, viac rozumu. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä oči – môžu slabnúť. Ustriehnite aj imunitu.  
 
RAK
Láska a vzťahy: zabudnite na negativizmus a skepsu – „aspekty“, pre ktoré sa vaše osobné vzťahy často rúcajú. Vo všetkých zväzkoch – milostných, rodinných, priateľských aj kolegiálnych – nastoľte pozitívne vibrácie. Práca, kariéra a financie: cítite sa, akoby ste zastali na mŕtvom bode. Pracovná sféra je zamrznutá. Nestresujte sa – má to tak byť. Čoskoro sa „lenivé“ životné toky rozpohybujú. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä cievny systém a hustotu krvi. 
 
LEV
Láska a vzťahy: pred ohnivým znamením sa črtá vynikajúci týždeň. Všetky vzťahy, ktoré ho obklopujú, sa zharmonizujú. Osamelí Levi môžu vstúpiť do nového partnerstva – sú na to celistvo pripravení. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch sa vám vydarí všetko, do čoho vrazíte energiu. Ste magnetom na peniaze, a preto sú na obzore aj výhry či víťazstvá. Zdravotný stav: cítite sa fit – možno ako nikdy predtým. Telo zásobujte dostatočným množstvom tekutín.  
 
PANNA
Láska a vzťahy: dlhodobý nesúlad na „poli“ osobného vzťahu sa môže pretaviť do „kučeravých“ myšlienok. Nerobte nič, čo by ste neskôr ľutovali. Pokušenia radšej zameťte pod koberec. Práca, kariéra a financie: vo vašej hlave sa vyjasní – mnohé Panny počas aktuálnych dní zistia, čo v skutočnosti chcú a potrebujú na materiálnej báze. Neostaňte však iba pri snívaní – pracovné či finančné idey pretavte do reality. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s vyprázdňovaním.
 
  
 
VÁHY
Láska a vzťahy: ak vás určité zväzky dosiaľ trápili a kvárili, v týchto dňoch sa „utrasú“. Vy i polovička budete väčšmi otvorení – a všetky „zaseknuté“ emócie si vykomunikujete. Práca, kariéra a financie: ach, tá vaša nerozhodnosť. Ak sa vás na materiálnej báze zmocní „duch balansovania“, premôžte ho, a to úplne jednoducho – nad ničím príliš neuvažujte, ale konajte intuitívne a spontánne. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti s nohami. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: v ľúbostnej sfére sa cítite pevne a zakorenene. Konečne jestvujete vo zväzkoch, ktoré saturujú vaše Ja – a zároveň sú prínosom aj pre druhú stranu. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša vás vyzýva, aby ste nehazardovali so svojou osobnou silou a energiou. Skrátka, stanovte si životné hranice a mantinely. Na pracovnej báze sa naučte hovoriť „nie“. Zdravotný stav: objaviť sa môžu bolesti hlavy, ale aj starosti s krčnou chrbticou.  
 
STRELEC
Láska a vzťahy: na obzore sú hádky a spory, a to aj v takých zväzkoch, ktoré dosiaľ fungovali ako švajčiarske hodinky. Dôvod? Vaša ohnivá a nevyspytateľná povaha. Započnite proces prerodu vlastného Ja. Práca, kariéra a financie: zmocňuje sa vás únava, vyčerpanosť, vyšťavenosť, prípadne aj vyhorenosť. Možno by nebolo na škodu pouvažovať nad predčasnou dovolenkou, alebo aspoň relaxom v kúpeľoch. Zdravotný stav: okrem únavy sa môžu objaviť starosti s dýchacím systémom.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: nad vaším osobným vzťahom sa zmráka. Nie je vylúčené, že ho „nahlodáva“ tretia osoba – niekto, kto chce vašu lásku narušiť. Odhaľte ho včas – v opačnom prípade budú pozitívne emócie hasnúť. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni sú ako stvorené na učenie sa nových vecí – nebráňte sa tomu. Pred osobou, ktorá disponuje väčšou múdrosťou, sklopte hlavu. Zdravá pokora je na mieste. Zdravotný stav: pozor na lonovú oblasť.  
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: ste ako sopka – vo vašom Ja sa za ostatné dni nahromadila masa ohnivých energií. Aj preto môžu vo vašich osobných vzťahoch vypuknúť deštruktívne hádky. Nevravte nič, čo by ste neskôr ľutovali. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša vás nabáda k čestnosti. Viac než inokedy poskytujte korektné jednanie. Ako sa hovorí – lož má krátke nohy. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti s tráviacim traktom.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: vaše osobné vzťahy sú narušené. Dôvod však nehľadajte vo vonkajšom prostredí, ale vnútri seba. Ustavične sa vraciate k tomu, čo bolo – skrátka, nemáte spracovanú minulosť. Odstrihnite ju – len to je cesta, ako v jestvujúcich zväzkoch nastoliť priaznivé energie. Práca, kariéra a financie: buďte zdravo sebavedomý jedinec a naučte sa hovoriť „nie“. V opačnom prípade zažijete manipuláciu. Zdravotný stav: pozor na kolená.  
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay