Profesionálny kartoskop od 29. augusta do 4. septembra

25.08.2016 17:52
 
ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Rafael - empatia
Týždeň praje: ľudskosti a humánnosti, pomoci druhým, organizácii charitatívnych akcií a podujatí, šíreniu pozitívnej osvety, realizácii mierových akcií a pochodov, modlitbám za pokoj a harmóniu na celom svete
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Som šíriteľom dobra.“
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami týždeň, v rámci ktorého môžete uskutočniť veľký „detox“ vzťahov. Skrátka, zbavte sa ľudí, s ktorými si vaše ja už nemá čo povedať. Práca, kariéra a financie: plány a projekty nepôjdu podľa vašich predstáv. Nezúfajte, ide o dočasnú záležitosť. Držte sa hesla, že trpezlivosť ruže prináša. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť infekčné ochorenia alebo virózy. Posilňuje imunitu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: záhneda. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: hviezdy radia, aby ste v týchto dňoch trávili maximum času s tými, na ktorých vám záleží. Veďte s nimi otvorené dialógy a snažte sa svoje pocity prejavovať celistvo a naplno. Práca, kariéra a financie: nie je čas na váhanie. Do projektov či aktivít sa pustite rázne a rozhodne – bez zbytočného „meditovania“. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte pohybový aparát. Objaviť sa môžu starosti s kolenami. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: rubín. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: v týchto dňoch si dávajte pozor na neveru. Nie je vylúčené, že vám životné cestičky skríži atraktívny človek. Duchovná ríša radí: ostaňte fér voči človeku, ktorého milujete. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami završovací týždeň. Aktivity, do ktorých ste sa nedávno pustili, prinesú zdar – aj finančný. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti a genitáliami, močovými cestami alebo obličkami. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: oranžový kalcit. 
 
RAK
Láska a vzťahy: naučte sa dôverovať svojej polovičke. Váš vzťah často „dopujete“ zbytočným upodozrievaním – a to je hotový zabijak na pozitívne city. Práca, kariéra a financie: nebojte sa vstúpiť do nepoznaných životných „vôd“. Ak túžite po novej robote, je čas odštartovať ju. Zdravotný stav: pod kontrolou majte predovšetkým srdcovo-cievny systém. Merajte si tlak – môže štrajkovať. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ruženín. 
 
LEV
Láska a vzťahy: na obzore sú hádky a konflikty. Pokúste sa neprikladať do nich pomyselné polienka. Povedzte si svoj názor, no tému zbytočne nerozpitvávajte. Práca, kariéra a financie: aktivity, od ktorých očakávate finančný zdar, vyjdú iba sčasti. Nič však nie je stratené – aj zajtra je tu nový deň. Zdravotný stav: vaše telo v týchto dňoch zažiari zdravím a vitalitou. Je to preto, že sa oň patrične staráte. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: olivín. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: do osobných vzťahov sa vkradnú nepekné energie. Vylúčená nie je faloš, podlosť, či dokonca nevera. Majte oči na stopkách – nie však v prehnanej forme. Práca, kariéra a financie: hviezdy vás vyzývajú, aby ste zľavili z pracovného tempa. Na „konte“ máte veľa povinností a vaša psychika volá po oddychu a relaxe. Zdravotný stav: pozor na vyčerpanosť i nervový systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ametyst. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: je čas na romantiku v pravom slova zmysle. Ak ste vo vzťahu, pozvite milovanú osobu na honosnú večeru alebo kultúrne podujatie. Po návrate domov bude o prekrásne intímne chvíle dobre postarané. Práca, kariéra a financie: manifestujte svoje klady a plusy – nadriadení ich patrične ocenia. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä dýchací aparát – objaviť sa môžu zápalové procesy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: akvamarín. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami novátorský týždeň. Najmä osamelí Škorpióni môžu stretnúť fajn človeka. Kontaktom sa nebráňte, lásku potrebujete ako soľ. Práca, kariéra a financie: hviezdy odporúčajú, aby ste sa vzdali aktivít alebo činností, ktoré vás zbytočne vysilujú. Urobte si v pracovnom zozname očistu a inventúru. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s dýchacím aparátom. Pozor na vírusy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: tyrkys. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: vynikajúci týždeň prežijú najmä tí Strelci, ktorých kvári samota. Do vášho života vkĺznu noví ľudia – a nie je vylúčené, že medzi nimi bude aj duchovná polovička. Práca, kariéra a financie: do pracovnej sféry sa vlieva stratená energia. Zužitkujte silu a vitalitu vo svoj prospech. Nie je vylúčené, že si pritiahnete aj viac peňazí. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä oči, uši a zuby. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: lapis lazuli.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: vzťahová sféra bude popretkávaná nepríjemnosťami. Na obzore sú hádky a konflikty – najmä vplyvom toho, že máte príliš negativistické uvažovanie. Pravda je taká, že ním škodíte blízkym. Práca, kariéra a financie: hviezdy radia, aby ste nápady, ktoré vám skrsnú v hlave, zrealizovali. Prinesú úctu, uznanie i peniaze. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä psychiku a nervový systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: selenit. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa z vás stáva akási šedá myška. Okolie vás ignoruje a nápadníci sa vám vyhýbajú velikánskym oblúkom. To však vôbec neprekáža. Je čas fungovať v samote a spoznávať tajomstvá vlastnej duše. Práca, kariéra a financie: do veľkých aktivít sa radšej nepúšťajte – priniesli by oči pre plač. Na obzore sú aj nečakané finančné odlivy. Zdravotný stav: napätú psychiku dáte do poriadku meditáciou. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: čaroit. 
 
RYBY
Láska a vzťahy: vodné znamenie prežíva týždeň ako z bavlnky. Milujete a zároveň ste milovaný jedinec. Na citovej báze máte všetko, po čom ste dlhé obdobie túžili. Nezabudnite sa poďakovať vyšším sféram. Práca, kariéra a financie: život vám môžu znepríjemniť falošní kolegovia. Nad intrigami mávnite rukou. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä pohybový aparát – chrbticu a dolné končatiny. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: granát.
 
 
Kartoskop vypracoval veštec a spirituálny poradca Peter - www.vestecpeter.webnode.sk.