Profesionálny kartoskop od 27. marca do 2. apríla

21.03.2017 18:13

 

Horoskop od 28. 3. do 3. 4.    
ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Cafkiel – karta „spriaznené duše“
Aktuálny týždeň je vhodný na: spoločenský život; budovanie nových kontaktov - založených na duchovných, nie prospechárskych princípoch; cibrenie kamarátskych zväzkov; oživovanie starých a „nevyhasnutých“ priateľstiev; medziľudskú interakciu – vzájomné odovzdávanie si rád a usmernení; zvyšovanie bázy tolerancie a rešpektu 
V tomto týždni sa treba vyhýbať: samote a osamelosti; spoločenskej izolácii; kritike iných ľudí pre ich „inakosť“
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Milujem ľudí a ľudia milujú mňa.“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: lonová oblasť – genitálie, mechúr, močové cesty a obličky
Kľúčový minerálny kameň: jaspis
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: vaše osobné vzťahy sú momentálne postavené na pevných základoch. Jeden na druhého sa môžete spoľahnúť, dôverujete si, dobíjate sa prajnými energiami a spájajú vás i spoločné ciele. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni sú vynikajúce na výhry a víťazstvá. Môžete aj zdravo riskovať. Ste magnetom na peniaze – využite to vo svoj prospech. Zdravotný stav: objaviť sa môžu problémy s chrbticou. Pozor aj na prechladnutie.  
 
BÝK
Láska a vzťahy: do vašich osobných vzťahov sa vkrádajú cudzie energie. Môže ísť o neveru, ale aj o škodlivé informácie od iných osôb. Nedovoľte, aby okolie nabúralo či deštruovalo to, čo ste budovali dlhé roky. Práca, kariéra a financie: uviazli ste v energiách chaosu. Zrazu máte pocit, že práca, ktorú vykonávate, vás absolútne neuspokojuje. Utrieďte si myšlienky a nerobte zbrklé činy. Zdravotný stav: pozor na imunitu. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: na obzore je komplikovaný týždeň – aspoň čo sa vzťahových tém týka. Nadobudnete pocit, že v osobných zväzkoch sa rúca všetko, čo sa len rúcať dá. Zachovajte pokoj a nerobte zbrklé rozhodnutia. Udalosti sa vykryštalizujú v prospech dobra. Práca, kariéra a financie: hviezdy chcú, aby ste na „poli“ práce zdravo a otvorene komunikovali. Prejavujte pravú podstatu svojho Ja a nebojte sa zaujať. Zdravotný stav: pod kontrolou majte hrdlo. 
 
RAK
Láska a vzťahy: ste ako „napumpovaná“ sódová fľaša, ktorá potrebuje vystreknúť. Vo vašich „útrobách“ je množstvo škodlivých emócií a myšlienok. Nevybíjajte si ich na blízkych – oľutovali by ste to. Radšej siahnite po športe. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch sa „vykašlite“ na pracovné povinnosti a pozornosť orientujte radšej do domácnosti a blaha vašich najbližších. Mávajú pocit, že na nich pre robotu zabúdate. Zdravotný stav: pozor na žalúdok.  
 
LEV
Láska a vzťahy: duchovná ríša chce, aby ste v týchto dňoch stiahli „hrebienok“. Pravda je taká, že v osobných vzťahoch fungujete ako generál – a to vašim blízkym začína poriadne prekážať. Práca, kariéra a financie: na obzore sú intrigy, podvody alebo špekulácie. Oplatí sa mať preto oči na stopkách. Vnútorný hlas vám pošepká, že sa blíži neprajník či sok. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s trávením, ale aj so zrakom.  
 
PANNA
Láska a vzťahy: hviezdy vás v týchto dňoch vystríhajú pred neúprimnosťou, nečestnosťou, nespravodlivosťou, prípadne i neverou. „Kučeravé“ myšlienky rýchlo zameťte pod koberec. Práca, kariéra a financie: o spravodlivosť sa snažte aj na pracovnej pôde. Nie je vylúčené, že niekoho neprávom obviníte. A narušený vzťah by sa urovnával a harmonizoval veľmi, veľmi dlho. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä lonovú oblasť a vyprázdňovanie. 


VÁHY
Láska a vzťahy: v týchto dňoch myslite viac na druhých – nie však na najbližších, ale na neznámych ľudí, ktorí sú odkázaní na pomoc iných. Áno, je čas nezištne pomôcť alebo venovať sa charitatívnej aktivite. Práca, kariéra a financie: ak vás na pracovnej pôde čosi dlhodobo škrie, práve v týchto dňoch sa starosti a komplikácie samy rozuzlia. A to vo váš prospech. Snažte sa viac oddychovať. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť bolesti a kŕče v rôznych častiach tela.  
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: je čas urobiť si v hlave poriadnu „inventúru“. Pravda je taká, že v ostatnom období strácate prehľad v tom, čo vlastne na citovej báze chcete a čo zas nie. Zahĺbte sa do tajov vlastnej duše a získajte tak kľúčové odpovede. Práca, kariéra a financie: na „poli“ práce sa snažte o pozitivizmus, nadšenie a optimizmus. Práve tieto „aspekty“ vás dovedú k prosperite a hojnosti. Zdravotný stav: objaviť sa môžu problémy s črevami a vyprázdňovaním.  
 
STRELEC
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa na vzťahovej báze udejú nečakané zmeny, prípadne i zvraty alebo turbulencie. Nepredídete im – pretože majú karmický charakter. Skrátka, takto sa dorovnávajú a dočisťujú osudové dlžoby. Práca, kariéra a financie: na pleciach toho máte príliš veľa a vaše Ja volá po oddychu. Ak mu ho nedoprajete plným priehrštím, začne štrajkovať – napríklad vo forme dlhodobej choroby. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti so spánkom.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: je čas na veľké upratovanie vzťahov. Ak ste s niekým rozhádaný, pristúpte k odpúšťaciemu „rituálu“. V prípade, že vám daná osoba ublížila, odpustite jej. Samozrejme, ak ste vy ranili jej ego, urýchlene požiadajte o „odpustok“. Práca, kariéra a financie: na pracovnej pôde sa snažte o  kompromisy. Presadzujte si svoje, no zároveň rešpektujte názory okolia. Vždy sa dá objaviť zdravý „prienik“. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä zuby.  
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: duchovná ríša chce, aby ste oživili a revitalizovali váš osobný zväzok. Pripravte pre polovičku nečakaný program – napríklad výlet. Uvidíte, že všetky „chmáry“, s ktorými vo vzťahu súperíte, zmiznú akoby mávnutím čarovného prútika. Práca, kariéra a financie: vo vašej blízkosti je nepriateľ alebo sok. Majte preto oči na stopkách a držte sa hesla – „dôverujem, ale preverujem“. Zdravotný stav: pod kontrolou majte krvný tlak a tep.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: v osobných zväzkoch nastoľte zdravú a otvorenú komunikáciu – nech každý člen rodiny prejavuje pravú podstatu svojho Ja. Schovávanie emócií vedie k zbytočným nezhodám. Práca, kariéra a financie: na obzore je komplikovaný a stresujúci týždeň. Chvíľami nadobudnete pocit, že vám z masy povinností praskne hlava. Našťastie, ide o dočasný stav. Zdravotný stav: objaviť sa môžu nečakané bolesti pohybového aparátu. 
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay