Profesionálny kartoskop od 27. februára do 5. marca

22.02.2017 16:04

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Jofiel – karta „vnútorný nepriateľ“
Životné témy na spracovanie: nazretie do „zrkadla pravdy“ a odhalenie vlastných negatívnych myšlienok, postojov a charakterových čŕt; zametenie si pred vlastnými dverami; „inventúra“ v sebe samom; započatie osobnostného prerodu - aby ste boli lepším človekom. 
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Prebúdzam v sebe Božie kódy lásky. Mením seba a zároveň i okolie, ktoré ma obklopuje.“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: kardiovaskulárny systém
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: na obzore je nie príliš prajné ľúbostné obdobie. Pravdepodobne vás niekto sklame, podrazí alebo podvedie. Situáciu neriešte okamžite, aby ste nekonali zbrklo. Nad všetkým dôkladne popremýšľajte. Práca, kariéra a financie: citové starosti vykompenzujú úspechy na „poli“ práce. Ste šikovný – a okolie to vie. Dostaviť sa môžu aj nečakané financie. Zdravotný stav: pozor na imunitu, naordinujte si dostatok vitamínov. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: nefrit. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: zemské znamenie prežije stabilný a progresívny týždeň, a to vo všetkých sférach. V osobnom vzťahu si vydiskutujete staré resty – a na základe toho sa uvoľní napätá klíma. Práca, kariéra a financie: pripravte sa na pozitívne správy. Nie je vylúčené, že kariérne narastiete alebo vám dvihnú plat. Sudičky hojnosti stoja počas týchto dní vo vašej tesnej blízkosti. Zdravotný stav: pozor na kolená. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: granát. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: na obzore je „oheň na streche“ v podobe hádok a sporov. Nie je vylúčené, že sa poriadne posekáte s blízkou osobou. Pri „šarvátke“ nekonajte emotívne, ale správne argumentujte. Práca, kariéra a financie: prežívate plodné finančné obdobie. Investície, ktoré aktuálne zrealizujete, prinesú zber sladkých plodov. Nebojte sa zdravo riskovať. Zdravotný stav: objaviť sa môžu dýchacie problémy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: tyrkys. 
 
RAK
Láska a vzťahy: žijete vo falošných ilúziách. Nie je vylúčené, že fungujete po boku osoby, ku ktorej vás ťahajú skôr racionálne než emocionálne záležitosti. Prehodnoťte to. Pozor i na nevhodne vypovedané slová. Práca, kariéra a financie: niekto na „poli“ práce vás poteší. Možno získate pochvalu od šéfa, možno sa stanete múzou pre ostatných kolegov. Nečudujte sa – ste šikovný a pracovitý jedinec. Zdravotný stav: pozor na únavu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: záhneda. 
 
LEV
Láska a vzťahy: pred ohnivým znamením zverokruhu sa črtá vynikajúci týždeň – aj v rámci lásky, aj v rámci vzťahov. Vaše zväzky sa upevnia a naplnia prekrásnym romantickým „fluidom“. Práca, kariéra a financie: prúdia k vám novátorské „vetry“. Pokojne môžete započať nové projekty alebo aktivity. Vyjdú nad vaše očakávania. Finančná oblasť je progresívna. Zdravotný stav: objaviť sa môžu očné problémy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: labradorit.  
 
PANNA
Láska a vzťahy: je čas zahĺbiť sa do seba samého – do vlastného jadra. Urobte si malú vzťahovú inventúru. Nie je vylúčené, že niektoré zväzky, ktoré vás obklopujú, vám berú príliš veľa osobnej energie. Práca, kariéra a financie: tieto dni nie sú vhodné na odštartovanie veľkých plánov. Máte skôr oddychovať, meditovať a rozjímať. Naučte sa pracovať so svojou mysľou – aby bola pozitívna a optimistická. Zdravotný stav: pozor na trávenie. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: tigrie oko. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: na „poli“ vzťahov prežijete absolútnu spokojnosť. Blízki vám odovzdajú masu lásky. Na obzore sú aj milé stretnutia či rodinné „seansy“. Osamelé Váhy môžu stretnúť duchovnú polovičku. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch buďte zdravo spoločenský. Nie je vylúčené, že do vášho života zavítajú osoby, ktoré vám môžu byť mimoriadne nápomocné pri kariérnom raste. Zdravotný stav: objaviť sa môžu zápalové procesy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: krištáľ. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: na obzore sú pokušenia, neresti, citové podvody. Nenechajte sa zlákať „vôňou“ nepoznaného. Zbrklé kroky by priniesli oči pre plač a vy by ste mohli prísť o niečo, čo ste dlhodobo budovali. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni sú etapou meditácie a rozjímania. Veľké projekty odložte na neskôr. Ak by ste ich realizovali teraz, odčerpajú príliš veľa osobnej sily aj peňazí. Zdravotný stav: pozor na migrény. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ametrín. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: v týchto dňoch urobíte správne vzťahové rozhodnutia. Napokon – vaša polovička na ne čaká už poriadne dlho. Nebojte sa – verdikty, ktoré učiníte, rezonujú s potrebami vašej duše. Práca, kariéra a financie: na „poli“ práce vás môžu postretnúť nepríjemné konflikty, hádky a spory. Pripravte si vhodné argumenty a zdravé sebavedomie. Zdravotný stav: život vám znepríjemnia starosti s trávením, najmä so žlčníkom. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: citrín. 
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: v týchto dňoch pocítite samotu a izoláciu. Nadobudnete podozrenie, že na všetko ste sám. Nebojte sa – má to tak byť. Cez osamelosť lepšie spoznáte vlastné jadro a jeho skutočné potreby. Práca, kariéra a financie: na obzore je náročný pracovný týždeň – povinnosti budú „pritekať“ zo všetkých svetových strán. Naučte sa hovoriť „nie“, aby vás okolie nevyužívalo. Zdravotný stav: pod kontrolou majte srdce, ale aj imunitu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ruženín. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: vzdušné znamenie zverokruhu má pred sebou komplikovaný týždeň, a to tak v rámci vzťahov, ako i na „poli“ práce. Nie je vylúčené, že vám niekto z blízkych bodne pomyselný nôž do chrbta. Na obzore je sklamanie či zrada. Práca, kariéra a financie: máte toho vyše hlavy – masu povinností, úloh, zodpovednosti. V týchto dňoch „vypnite“ – v opačnom prípade sa dostavia zdravotné neduhy. Zdravotný stav: pozor na celkovú únavu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: selenit. 
 
RYBY
Láska a vzťahy: v týchto dňoch kontrolujte svoje vlastné emócie – aby ste nimi neranili blízku osobu. „Vykorigujte“ žiarlivosť, majetnícke rysy, prípadne i snahu mať všetko podľa seba. Práca, kariéra a financie: v pracovnej sfére sa vám darí. Dôvod? Disponujete zdravou sebaláskou a schopnosťou očariť nadriadených. Len tak ďalej. Zdravotný stav: život vám môžu skomplikovať starosti s obličkami či močovými cestami. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: oranžový kalcit.  
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay