Profesionálny kartoskop od 26. septembra do 2. októbra

22.09.2016 15:42
 
ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Rafael – sila zeme
Týždeň praje: eliminácii strachov a obáv, naštartovaniu životnej odvahy, nájdeniu opory a stability, skvalitneniu materiálnej bázy a finančných tokov, odvážnym a ráznym rozhodnutiam, čisteniu psychiky a cibreniu pozitívneho uvažovania
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Prijímam všetky duchovné aj pozemské dary.“
Harmonizujúca vôňa na tento týždeň: cédrové drevo
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: otvorte sa spoločnosti! V ostatnom čase vediete príliš uzatvorený život. Oprášte staré kontakty alebo vybudujte nové. Fajn ľudia vašej ubolenej duši prospejú. Práca, kariéra a financie: zabudnite na prehnanú skromnosť. Pred šéfom vyrukujte so svojimi kladmi a plusmi. Nebojte sa, okolie ich ocení. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä tráviaci trakt, objaviť sa môžu poruchy vyprázdňovania. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: hematit. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: ste ako nevybuchnutá sopka! Je vo vás nespočetne veľa emócií, no nedávate ich von. A to je chyba! Pamätajte, že len zdravou komunikáciou môžete polovičke povedať o tom, čo vás teší i trápi. Práca, kariéra a financie: život praje odvážnym jedincom. Buďte aktívny človek a nebojte sa nových výziev. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť bolesti dolných končatín alebo chrbtice. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: rubín. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: vynikajúci týždeň sa črtá najmä pre tých Blížencov, ktorí sú sami. Zájdite do spoločnosti – nie je vylúčené, že vám do nosa „frnkne“ zaujímavá osôbka. Práca, kariéra a financie: hviezdy radia – stráňte sa emočných výlevov a náhlych citových vzplanutí. Slová, ktoré vyrieknete, by vás mohli stáť dobré meno, prípadne i pracovné miesto. Zdravotný stav: pozor na kardiovaskulárny systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ruženín. 
 
RAK
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa venujte najbližším osobám. Zájdite s nimi na výlet či menšiu dovolenku. Vďaka tomu sa vzájomné vzťahy vyčistia, a tak i vylepšia. Práca, kariéra a financie: na obzore je zmenový týždeň a ani kameň neostane na kameni. Ak už dlhodobo túžite po pracovných korektúrach, urobte ich práve teraz. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä respiračný systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: akvamarín. 
 
LEV
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami týždeň ako stvorený na zlepšenie intimity. Ak sexualita medzi vami a polovičkou štrajkuje, je čas ju reštartovať. Skrášlite svoje „ja“, uvarte romantickú večeru alebo posteľ obsypte afrodiziakalnymi lupeňmi. Práca, kariéra a financie: pracovná sféra je progresívna – chcite a majte viac. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti s očami. Ak treba, navštívte lekára. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: sodalit. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: zemské znamenie prežije týždeň ako vystrihnutý z romantickej telenovely. Láska k vám bude pritekať zo všetkých svetových strán. Milujte a buďte milovaný. Práca, kariéra a financie: hviezdy radia, aby ste viac než inokedy manifestovali svoje klady a plusy. Na prehnanú skromnosť zabudnite. Je čas ukázať, čo vo vás drieme. Zdravotný stav: pozor si dávajte na imunitu – v opačnom prípade hrozia virózy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: záhneda. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: v týchto dňoch si z očí sňajete ružové okuliare a na vzťah, v ktorom jestvujete, sa pozriete triezvym okom. Výsledok? Zväzok, ktorý ste si prikrášľovali, ukončíte. Práca, kariéra a financie: sudičky hojnosti stoja po vašom boku – všetky aktivity a projekty prinesú zber sladkých plodov. Ste magnetom na peniaze. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä žalúdok a žlčník. Kontrolujte stravu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: citrín. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: prechádzate vnútorným reštartom. Už ste pochopili, že za mnohé problémy na citovej báze môžu vaše charakterové črty. Je fajn, že ich postupne eliminujete. Práca, kariéra a financie: nápady, ktoré vám skrsnú v hlave, si nechajte pre seba – hrozí, že by vám ich ktosi ukradol. Opatrnosť je na mieste. Zdravotný stav: pozor na únavu a vyčerpanosť. Ak treba, zájdite na relaxačný pobyt, napríklad do kúpeľov. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: turmalín 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: ľúbostné či erotické sny a túžby si nenechávajte vo svojich útrobách. Povedzte o nich polovičke – rada sa postará o ich naplnenie. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami tvorivý týždeň. Skonštruujte si v hlave nové pracovné či kariérne méty a urobte všetko preto, aby sa čoskoro zrealizovali. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s pohybovým aparátom, najmä dolnými končatinami. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: achát. 
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami spoločenský týždeň. Zorganizujte stretnutie s ľuďmi, s ktorými vaše „ja“ rezonuje. Oprášte staré kontakty alebo vybudujte nové. Práca, kariéra a financie: hviezdy radia, aby ste na pracovnom poli spomalili. Niet sa kam náhliť. Navyše, urýchlené verdikty nemusia byť správne a osožné. Zdravotný stav: objaviť sa môžu problémy s krvou alebo lymfou. Pozor aj na dýchací aparát. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: karneol. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: na aktuálny týždeň nebudete spomínať v dobrom. Na obzore sú hádky a spory – i s najbližšími. Nezúfajte. Aj konflikty môžu byť prospešné – človek sa vďaka nim dozvie, čo si v skutočnosti myslí druhá strana. Práca, kariéra a financie: nedorozumenia sa črtajú aj na pracovnej pôde. Pripravte si vhodné argumenty, aby vás sok nezrazil na kolená. Zdravotný stav: pozor na hrdlo, pľúca a priedušky. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: tyrkys. 
 
RYBY
Láska a vzťahy: lásku a prajné city si vychutnávate plným priehrštím. Obklopujú vás ľudia, ktorým môžete plne dôverovať a ktorí už pochopili, že vo vzťahoch musí fungovať reciprocita a vyváženosť. Práca, kariéra a financie: je možné, že vás niekto z práce bude nútiť do zbrklého a rýchleho rozhodnutia. Nič neuponáhľajte, všetko má svoj čas. Zdravotný stav: sršíte vitalitou a kvalitným zdravím. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: obsidián. 
 
 
Kartoskop pripravil veštec Peter - www.vestecpeter.webnode.sk.