Profesionálny kartoskop od 26. decembra do 1. januára

15.12.2016 15:27

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Chamuel – vnútorné dieťa
Životné témy na spracovanie: budovanie silnejšej sebalásky a sebaúcty, načúvanie potrebám najvnútornejšieho dieťaťa a rezonancia s nimi, meditácia a „ponor“ do vlastného Ja, nastolenie „interného“ pokoja, očista vnútorných orgánov /fyzická i energetická/
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Žijem v absolútnom súlade a "súznení" so svojím najvnútornejším dieťaťom.“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: tráviaci trakt
Kľúčový minerálny kameň: jantár
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: ohnivé znamenie má pred sebou „urovnávací“ týždeň. Duchovná ríša vás vyzýva, aby ste si podali ruku so všetkými, voči ktorým prechovávate ťažké energie. Je čas odpustiť alebo požiadať o odpustenie. Práca, kariéra a financie: máte v sebe dostatok odvahy a vervy. „Ukujte“ v hlave nové pracovné či podnikateľské méty, do ktorých sa s príchodom nového roka hravo pustite. Zdravotný stav: pozor na bolesti hlavy a slabnúci zrak.
 
BÝK
Láska a vzťahy: vzťahy zemského znamenia zverokruhu zažijú milú renesanciu. Konfliktom a hádkam v osobných zväzkoch je nateraz koniec. Dôvod? Popracovali ste na vlastnom Ja a eliminovali ste charakterové „muchy“. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni sa nesú v znamení reciprocity. Za odvedenú robotu sa nebojte vypýtať si adekvátne peniaze. Falošná skromnosť nie je na mieste. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä chrbticu.  
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: vzdušné znamenie má pred sebou komplikovaný týždeň. Nezhody a spory sa črtajú vo všetkých sférach života, najmä však na „poli“ lásky. Konflikty riešte rozumne, rozvážne a s vhodnými argumentmi. Práca, kariéra a financie: kolega, šéf či obchodný partner vás poriadne vytočí – snažte sa zachovať si chladnú hlavu. Nerobte unáhlené verdikty. Zdravotný stav: hviezdy varujú, aby ste maximum pozornosti orientovali do zdravej chrbtice.  
 
RAK
Láska a vzťahy: vaša komplikovaná a menlivá povaha znova vystrája – dávajte si pozor, aby ste nevhodnými slovami či počinmi neranili najbližších. „Fugy“ v srdci by sa plátali dlhý čas. Práca, kariéra a financie: určitý kolega vás poriadne štve – a tieto ťažké emócie si nechávate vo svojich útrobách. Je najvyšší čas posadiť sa za spoločný stôl a zdravou debatou problém rozlúsknuť. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s dýchacím aparátom.  
 
LEV
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa zahĺbte do seba samého a pouvažujte, prečo sú vaše vzťahy na „prd“. Zrejme prídete na to, že ste komplikovaná osoba, ktorá nedokáže fungovať v recipročnom zväzku. Zmeňte svoje Ja. Práca, kariéra a financie: hviezdy vás vyzývajú, aby ste väčšmi oddychovali. Vaša hlava je plná pracovných úloh, ktoré nestíhate realizovať. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä srdcovo-cievny systém, ale aj krv a lymfu.  
 
PANNA
Láska a vzťahy: otvára sa pred vami „komunikačný“ týždeň. Ak vám na polovičke niečo dlhodobo prekáža, posaďte si ju za spoločný stôl a tému rozlúsknite. Vedzte, že ak si emócie nechávate iba vo svojich útrobách, ste ako parný kotol, ktorý časom exploduje. Práca, kariéra a financie: nečakané situácie, ktoré sa udejú na „poli“ práce, majú osudový význam. Dejú sa preto, aby ste sa posunuli vpred. Nebojujte proti nim. Zdravotný stav: pozor na dýchací trakt.  
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa od vás na citovej báze očakáva väčšia ráznosť a rozhodnosť. Nenechávajte váš vzťah v rukách polovičky, či nedajbože v „kompetenciách“ sudičiek osudu. Zväzok si „naprogramujte“ výsostne podľa seba. Práca, kariéra a financie: je čas vypnúť – všetky pracovné povinnosti dajte bokom. Chce to viac relaxu a oddychu. Čoskoro prídu nové kariérne výzvy, ku ktorým budete potrebovať masu energie. Zdravotný stav: pozor na lonovú oblasť.  
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: vzťahy, ktoré vás obklopujú, škrípu. Badáte to vy, ale aj vaši najbližší. Ak hľadáte chybu v okolí, ste na omyle. Dôvodom disharmónie na citovej báze je vaša komplikovaná povaha. Pouvažujte nad tým, čo na vlastnom Ja „vykorigujete“. Práca, kariéra a financie: na obzore je mimoriadne štedrý týždeň. Vhodnými krokmi môžete prísť k veľkým peniazom. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä urogenitnálny trakt.  
 
STRELEC
Láska a vzťahy: niečo vo vašich osobných vzťahoch poriadne škrípe. Odsáva to energiu tak vám, ako i polovičke. Vedzte, že ak v týchto „intenciách“ ostanete dlhší čas, zväzok pôjde do záhuby a objavia sa aj zdravotné ťažkosti. Práca, kariéra a financie: je čas urovnať pracovné nezhody. Ak ste s určitým kolegom „na nože“, odštartujte zmierovací proces. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä tráviaci trakt, kontrolujte stravu.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: duchovná ríša tvrdí – neviete žiť pre súčasný okamih. Ustavične sa v rámci citových tém „rýpete“ v minulosti, a tak vám unikajú krásy terajška. Na staré citové ranky, krivdy či bolesti zabudnite. Žite pre moment „tu a teraz“. Práca, kariéra a financie: kariérna oblasť je stabilná – kroky, ktoré ste zrealizovali, sa ukazujú ako správne. Zvolené cesty vedú k úspechu a hojnosti. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s genitáliami.  
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: ste ako časovaná bomba. Už dlhodobo vám prekážajú „nuansy“ vašej polovičky alebo najbližších osôb. Emócie si nenechávajte vo svojich „útrobách“ – je čas ich vyjaviť, a to bez ohľadu na postoj okolia. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami zmenový týždeň. Ak určité pracovné či podnikateľské aktivity nejdú podľa vašich predstáv, nebojte sa ich uzatvoriť a nahradiť novými. Zdravotný stav: pozor na chrbticu.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: aktuálny týždeň je ako stvorený na priateľské stretnutia, zábavy či posedenia. Odložte z tváre pomyselnú masku opusteného človeka a „hajde“ medzi ľudí. Práca, kariéra a financie: na „poli“ práce sa črtajú spory a hádky – zrejme preto, že od vás šéfstvo bude očakávať zázraky. Názor sa nebojte prejaviť. V opačnom prípade sa zneužívanie vašej osoby čoskoro zopakuje. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti so žalúdkom. 
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter