Profesionálny kartoskop od 25. do 31. júla

22.07.2016 08:24
 
ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Cafkiel – súcit
Týždeň praje: ľudskosti a humánnym činom, dobrým skutkom, šíreniu pozitívnej osvety, empatii a súciteniu s tými, ktorí trpia, modlitbám za mier vo svete
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Prejavujem najvyššie dobro.“
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: duchovná ríša vám radí, aby ste si upratali v hlave. Mnohé problémy, s ktorými sa potýkate na citovej báze, súvisia s vašou osobnou vibráciou – teda s tým, ako myslíte a aké charakterové črty máte. Urobte všetko preto, aby ste sa zmenili. Práca, kariéra a financie: nie je vylúčené, že váš niekto vyprovokuje. V zápale zlosti a hnevu nespravte zbrklé rozhodnutie. Ľutovali by ste ho. Zdravotný stav: pozor na tráviaci trakt a priberanie.  
 
BÝK
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami vynikajúci týždeň, ktorý by ste mali stráviť po boku milovaných a milujúcich ľudí. Dajte im pocítiť, že vám na nich záleží. Osamelým Býkom môže do nosa „frnknúť“ zaujímavá osôbka. Práca, kariéra a financie: pracovná sféra je stabilná, cítite pevnú pôdu pod nohami. Navyše, máte otvorené finančné kanály, a preto to využite vo svoj prospech. Zdravotný stav: štrajkovať môže obličkový systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: koral. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: v týchto dňoch by ste mali krotiť svoje emócie a prehnanú otvorenosť. Hrozí, že blízkej osobe „šplechnete“ do tváre také slová, ktoré by jej poriadne ublížili. Citová ranka by sa plátala dlhší čas. Práca, kariéra a financie: na vypovedané slová si dávajte pozor aj na pracovnej pôde. Vo vzduchu visia hádky a spory s ľuďmi, ktorí by vám mohli poriadne „prikúriť“ pod zadkom. Zdravotný stav: pozor na zápalové procesy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: jaspis. 
 
RAK
Láska a vzťahy: vzťahová sféra vám v týchto dňoch poriadne vybije životné batérie. Na obzore sú hádky a konflikty, ale aj chladnutie citov. Naučte sa počúvať druhú stranu – často si „hudiete“ len to svoje. Práca, kariéra a financie: problémy na citovej báze vykompenzuje úspech na poli práce. Oplývate tvorivým duchom, čo sa pretaví do kvalitnejších finančných tokov. Zdravotný stav: ochromiť vás môžu bolesti hrdla alebo angíny. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: tyrkys. 
 
LEV
Láska a vzťahy: je čas zahĺbiť sa do svojho Ja a porozmýšľať, čo vlastne chcete na citovej báze. Ak fungujete v deštruktívnom vzťahu, nastáva moment, keď za ním môžete definitívne zatvoriť pomyselné brány. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni prajú kreovaniu nových plánov a cieľov. Spíšte si pracovné či kariérne méty a urobte nevyhnutné kroky k ich splneniu. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s tráviacim traktom. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: citrín. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: nadchádzajúci týždeň je ako stvorený na cibrenie a skvalitňovanie rodinných vzťahov. Ak vediete vojnu s určitým členom vášho „klanu“, spravte všetko preto, aby sa spor urovnal. Práca, kariéra a financie: nad Pannami žiari šťastná hviezda – všetky sny spojené s materiálnou rovinou nadobúdajú reálne kontúry. Vychutnávajte si život vo vše-blahobyte. Zdravotný stav: ste fit, telo srší vitalitou. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: jadeit. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: v týchto dňoch venujte maximum pozornosti ľuďom, na ktorých vám záleží. Zhovárajte sa s nimi, potešte ich milým slovom alebo darom. Ak ste ešte neboli na dovolenke, naplánujte si ju práve teraz – a to s blízkymi osobami. Práca, kariéra a financie: je čas vypnúť. Povinnosti dajte bokom, počkajú. Vaše fyzické aj energetické telo baží po oddychu a relaxe. Zdravotný stav: ustriehnuť treba najmä psychiku. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: krištáľ.  
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: počas aktuálnych dní treba ustriehnuť pokušenia a neresti – najmä, ak ste vo vzťahu. Do vášho života môže „priplávať“ príťažlivá osôbka. A od flirtu to k nevere nie je ďaleko. Buďte ostražitý. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami plodný týždeň plný dobrých nápadov, ktoré prinesú zisk. Škorpióni – podnikatelia odštartujú nové kontrakty. Zdravotný stav: pod kontrolou majte imunitu a dýchací trakt. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: chryzokol. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: pozor na neželané flirty, ktoré by vám mohli spôsobiť poriadne nepríjemnosti. Ak ste vo vzťahu, na ktorom vám záleží, „nepokukujte“ po iných sukniach či nohaviciach. Môže sa vám to vypomstiť. Práca, kariéra a financie: sudičky šťastia stoja po vašom boku – plány, od ktorých si sľubujete zdar a úspech, sa pretavia do reality. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte srdce a cievy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ruženín. 
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: v týchto dňoch k vám môžu prehovoriť vaši vnútorní „démoníci“ a nabádať vás k hriešnemu správaniu. Nebojte sa ich odohnať. V prípade, že pokušeniu podľahnete, riskujete problémy a peripetie. Práca, kariéra a financie: na pracovisku sa črtá množstvo povinností a úloh. Ak si myslíte, že za to budete adekvátne ohodnotený, ste na omyle. Zdravotný stav: pozor na psychiku a vyťaženosť. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ametyst. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: citová sféra bude postavená na pevných a zdravých pilieroch. Očakávať môžete zlepšenie všetkých vzťahov – dokonca aj takých, ktoré v ostatnom čase poriadne škrípali. Práca, kariéra a financie: hviezdy vás vyzývajú, aby ste sa nebáli prezentovať svoje klady a plusy. Máte byť na čo hrdý – a preto svetu ukážte, čo drieme vo vašich útrobách. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä pohybový aparát. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: rubín. 
 
RYBY
Láska a vzťahy: aktuálny týždeň neprináša na citovej báze žiadne terno. Vzťahy budú ospalé, nudné a neprogresívne. Ak ich chcete aspoň trochu oživiť, zájdite s ľuďmi, na ktorých vám záleží, napríklad na výlet či do zoo. Práca, kariéra a financie: nudné a stereotypné energie „zosadnú“ aj na pracovnú pôdu. Už dlhší čas cítite, že by to chcelo zmenu. Ak ste pripravený, podujmite sa na ňu. Zdravotný stav: pozor na pohybový aparát. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: granát. 
 
 
Kartoskop vypracoval veštec a spirituálny poradca Peter - www.vestecpeter.webnode.sk.