Profesionálny kartoskop od 24. do 30. apríla

21.04.2017 07:01

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Rafael – karta „rodina“
Aktuálny týždeň je vhodný na: utužovanie rodinných zväzkov; vyriešenie dlhodobých vzťahových nešvárov v kruhu najbližších; harmonizáciu domácej „klímy“; praktizovanie modlitieb za lásku, dobro a svetlo do rodových a rodinných „nitiek“ 
V tomto týždni sa treba vyhýbať: hádkam a sporom s najbližšími; vytváraniu napätia v domácom prostredí; „podpásovkám“ voči tým, na ktorých nám záleží; citovým zradám, prípadne i nevere
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Fungujem v kvalitnom, zdravom a láskyplnom rodinnom spoločenstve.“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: tlak a tep
Kľúčový minerálny kameň: labradorit
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: zbavte sa manipulátorských sklonov. Vaši najbližší majú pocit, že ste si z nich urobili bábky, s ktorými narábate tak, ako vyhovuje vášmu Ja. Ak to nezmeníte, riskujete chladnutie citov. Práca, kariéra a financie: pred ohnivým znamením sa črtá týždeň plný „čerstvých“ energií. Odštartovať môžete nové projekty – prinesú celostnú prosperitu. Ste magnetom na peniaze. Zdravotný stav: pozor na problémy s hlavou – „točáky“ alebo migrény. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: sudičky lásky stoja po vašom boku. Jestvujúce zväzky sa vylepšia, osamelí Býci môžu stretnúť zaujímavú osôbku. Vzťahy, ktoré vás obklopujú, sú vyvážené – rovnako v nich dávate aj prijímate. Práca, kariéra a financie: je čas na odštartovanie nových mét. Zbavte sa pocitov stagnácie a pasivity. Prebuďte v sebe vnútornú nebojácnu „šelmu“. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť problémy s kožou, napríklad ekzémy.  
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa z vás stáva „láskový čarodej“. Sršíte sexepílom, ktorý k vám pritiahne záujemcov a záujemkyne. Vyberte si tú správnu osobu – našepká vám srdce. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša vás nabáda k tomu, aby ste viac oddychovali. V ostatnom čase prepínate svoje osobné sily alebo energiu vrážate do zbytočných aktivít. Zdravotný stav: okrem „vyšťavenosti“ organizmu sa môžu objaviť problémy s očami.  
 
RAK
Láska a vzťahy: hviezdy chcú, aby ste viac pozornosti orientovali do najbližších. Nie je vylúčené, že v ostatnom čase na ich skutočné potreby „kašlete“. Odštartujte zdravú debatu – a vzájomne si poodkrývajte zákutia duší. Práca, kariéra a financie: na „poli“ práce ste zbytočne skromný. Nebojte sa za odvedenú robotu vypýtať si viac peňazí. Šéfstvo to určite pochopí. Zdravotný stav: na obzore sú tráviace problémy – pozor najmä na žalúdok a žlčník.  
 
LEV
Láska a vzťahy: pred ohnivým znamením sa črtá mimoriadne prajný týždeň – a to aj na citovej pôde. Vo vašej blízkosti sa zjaví množstvo príjemných ľudí, od ktorých sa môžete veľa naučiť. Osamelí Levi smú otvoriť aj „brány lásky“. Práca, kariéra a financie: ste magnetom na peniaze. Sršíte odvahou, nebojácnosťou, kvalitne komunikujete aj argumentujete. A okrem toho plodíte množstvo skvelých nápadov. Zdravotný stav: pozor na virózy a infekcie.  
 
PANNA
Láska a vzťahy: duchovná ríša chce, aby ste otvorene komunikovali. V osobných vzťahoch si mnohé emócie nechávate vo svojich útrobách – a tak vznikajú nedorozumenia. Prejavujte pravú podstatu svojho Ja. Práca, kariéra a financie: na obzore sú hádky a konflikty. Nie je vylúčené, že vstúpite do ostrého „boja“ s kolegom alebo šéfom. Pripravte si vhodné, zdravé a konštruktívne argumenty. Zdravotný stav: pozor na žalúdok a pečeň.  
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: v týchto dňoch vás niekto sklame alebo podrazí – možno aj blízka osoba. Je to preto, že sa „dorovnáva“ takzvaný karmický dlh. Skrátka, má to tak byť, a preto daný stav akceptujte. Práca, kariéra a financie: pozor na mamonu – pozornosť neorientujte výsostne do materiálnych tém. Uvedomte si, že sú aj dôležitejšie oblasti – kvalitné vzťahy či hodnotné a vyvážené zdravie. Zdravotný stav: objaviť sa môžu drobné úrazy končatín. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: pred vodným znamením sa črtá priam rozprávkový týždeň – a to vo všetkých sférach. Vzťahy sú stabilné a progresívne, obklopujú vás osoby, na ktoré sa môžete stopercentne spoľahnúť. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch sa cítite ako králi a kráľovné. Drieme vo vás „more“ osobnej sily, ktorú pretavujete do celostnej prosperity. Zdravotný stav: cítite sa fit a do zabudnutia upadajú aj dlhodobé zdravotné nešváry.  
 
STRELEC
Láska a vzťahy: pozor na prelietavosť a voľnomyšlienkarstvo. Vplyvom flirtu – aj naoko nevinného – by ste mohli prísť o dlhodobý vzťah. A to by vás nesmierne mrzelo. Práca, kariéra a financie: pred Strelcami sa črtá „učenlivý“ týždeň. Nasávajte nové informácie a poznatky – vďaka nim sa na kariérnom rebríčku posuniete vyššie. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti s urogenitálnym traktom.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: aktuálne dni sú priam stvorené na modlitby za rodinu. Prihorte sa anjelom rodu, aby prinášali liečivé svetlo pre všetkých členov domácnosti. Vďaka tomu „odplávajú“ do zabudnutia všetky vzťahové nuansy. Práca, kariéra a financie: sudičky hojnosti a blahobytu stoja po vašom boku. Na obzore sú výhry a víťazstvá. Môžete aj zdravo riskovať. Zdravotný stav: dávajte si pozor na krížovú chrbticu – bude štrajkovať.  
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: duchovná ríša vás vyzýva, aby ste si dávali pozor na manipuláciu voči vašej osobe. Ak vás chce polovička vlastniť, rázne a striktne stanovte „pravidlá hry“. V opačnom prípade hrozí, že vás uzatvorí do pomyselnej zlatej klietky. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni prajú odvážnym krokom. Nebojácne rozhodnutia na „poli“ práce prinesú zdar a osoh. Finančná situácia sa postupne zlepšuje. Zdravotný stav: objaviť sa môžu bolesti nôh.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: ak vás to v súčasnom vzťahu nebaví a badáte v ňom dlhodobé starosti, práve teraz prichádza zlomová etapa, keď môžete jestvujúci zväzok ukončiť. Urobte to korektne a čestne. Práca, kariéra a financie: hviezdy radia – neprepínajte svoje osobné sily a nemyslite iba na robotu. Energiu rozdeľte na polovičku – časť „vrazte“ do práce, časť do vzťahových tém. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti s kardiovaskulárnym systémom.  
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay