Profesionálny kartoskop od 21. novembra do 27. novembra

17.11.2016 16:35

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Rafael – zdravá životospráva
Tento týždeň treba investovať energiu do: posilňovania zdravia – fyzického, energetického i psychického, adekvátneho pohybu, kvalitnej stravy, konzumácie dostatočného množstva vitamínov, otužovania
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Načúvam potrebám svojho tela a doprajem mu všetko, po čom túži.“
Zdravotná výstraha: pozor najmä na imunitu a zanášanie tela škodlivinami
Kľúčový minerálny kameň: záhneda
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: duchovná ríša radí – prestaňte sa „špárať“ v minulosti. Tým, že ustavične prehodnocujete staré vzťahy, prípadne i „zašlé“ citové ranky, nedokážete sa otvoriť čistej a vyváženej láske. To, čo bolo, nechajte definitívne odplávať. Práca, kariéra a financie: je čas plánovať budúcnosť – nastoliť pracovné a kariérne méty do nadchádzajúceho roka. Nebuďte prehnane skromný. Hviezdy sú realizácii vašich snov naklonené. Zdravotný stav: ste fit a vitálny. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa pripravte na turbulentné chvíle. Možno sú na obzore hádky a spory, možno sklamanie, možno nečakaný úder pod pás. Vedzte však, že všetko má svoj význam. Duchovná ríša hovorí – deje sa tak preto, aby ste boli silnejší jedinec. Práca, kariéra a financie: „perné“ okamihy sa črtajú aj na pracovnej báze. Dostanete sa do chaotických, a teda mimoriadne stresových okamihov. Zachovajte pokoj. Zdravotný stav: telo volá po oddychu – doprajte mu ho. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: vaše ego vystrája. Cítite sa byť na „koni“, a preto ste dominantný, manipulatívny, prípadne i agresívny jedinec. Hviezdy radia – zmeňte to! Ak ostanete v pôvodnom móde, vaše vzťahy zažijú poriadne otrasy. Práca, kariéra a financie: na obzore sú pracovné intrigy. Do žiadnych nevstupujte – otočili by sa proti vám. Ak sa falošné informácie šíria o vašej osoby, mávnite nad tým rukou. Zdravotný stav: pozor na vyťaženosť organizmu a oslabenú imunitu.  
 
RAK
Láska a vzťahy: duchovná ríša radí – naučte sa počúvať svojich blízkych. Pravda je taká, že ustavične si „omieľate“ len to svoje a druhých nepustíte k slovu. Potom sa nečudujte, ak radšej mlčia než prejavujú svoj názor. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch orientujte pozornosť do dobrej veci. Pomôže tým, ktorí to potrebujú. Božia spravodlivosť jestvuje – vynaložené úsilie sa vám čoskoro vráti v „sladkom ovocí“. Zdravotný stav: pozor na respiračný systém. 
 
LEV
Láska a vzťahy: na obzore je harmonický a vyvážený týždeň. S polovičkou sa dostanete na rovnakú alebo podobnú vlnovú dĺžku. Zhodnete sa v názoroch aj v plánoch do budúcnosti. Práca, kariéra a financie: nie je vylúčené, že niekto z práce sa vás bude snažiť „vykoľajiť“, a tak „nahlodať“ vašu dôveru vo vlastné schopnosti. Nedajte sa! Držte sa svojich názorov – sú správne. Zdravotný stav: na obzore sú stresové faktory, ktoré môžu ohroziť obranyschopnosť organizmu. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: očistite sa! V ostatnom čase „zanášate“ blízke vzťahy ťažkými energiami – ustavičnými sťažnosťami, negatívnym uvažovaním či záporným očakávaním. Niet divu, že sa vám ľudia odcudzujú. Pristúpte k zmene. Práca, kariéra a financie: na obzore je týždeň plný nových vedomostí. Vďaka informáciám, ktoré nadobudnete, sa môžete výrazne posunúť na kariérnom rebríčku. Novým poznatkom sa nebráňte. Zdravotný stav: pozor na žalúdok a okolité orgány.
 
  
 
VÁHY
Láska a vzťahy: vynikajúci týždeň sa črtá pre tie Váhy, ktoré sú dlhodobo samy. Duchovná ríša radí – otvorte pomyselné brány do svojho srdca. Na obzore je zaujímavý človek, s ktorým môžete odštartovať ľúbostný „dialóg“. Práca, kariéra a financie: snažte sa byť komunikatívnejší jedinec a otvorene prejavovať svoje názory. Vyhnete sa zbytočným nedorozumeniam na pracovnej pôde. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s genitálnym systémom.  
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: hviezdy chcú, aby ste počas týchto dní popracovali na vlastnom Ja. Nezaoberajte sa druhými, ale maximum pozornosti orientujte do svojej osoby. Zmeňte myslenie, skrášlite sa, doprajte si viac. Práca, kariéra a financie: vo vašej blízkosti je človek, ktorý sa snaží „zhodiť“ vaše danosti a plusy. „Odrovnajte“ ho úsmevom na perách a ráznymi argumentmi. Zdravotný stav: sudičky zdravia sú na vašej strane – ťažkosti upadajú do zabudnutia.  
 
STRELEC
Láska a vzťahy: v týchto dňoch poskytujte aj vyžadujte čestnosť a korektnosť. Lož má krátke nohy a prípadná nevera by sa odhalila rýchlosťou blesku. Nepokúšajte osud. Práca, kariéra a financie: sršíte dobrou energiou a skvelými nápadmi. A to všetko vám zaručí úspech na poli práce. S vervou sa pustite do nových výziev – vyjdú nad vaše očakávania. Na obzore sú aj nečakané prísuny peňazí. Zdravotný stav: pozor na pohybový aparát. 
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: ak sa vaše vzťahy rozpadávajú a vládne v nich ťažká energia, skúste sa zahĺbiť do seba samého a príčiny problémov objaviť vo svojich „hĺbkach“, nie v okolí. Pravda je taká, že blízke osoby za aktuálne starosti nemôže. Práca, kariéra a financie: na obzore sú „kvantá“ povinností. Spravte si v nich poriadok – v opačnom prípade dostane vaše psyché poriadne zabrať. Zdravotný stav: pod kontrolou treba mať nervový systém a tráviaci trakt. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: duchovná ríša radí – do tých ľudí, na ktorých vám záleží, vkladajte viac dobrej energie. Zájdite na spoločný výlet, zimnú dovolenku alebo pripravte milé rodinné stretnutie. Práca, kariéra a financie: disponujete silným tvorivým duchom. Nápady, ktoré vám skrsnú v hlave, naplno zrealizujte. Následkov sa nebojte – budú viac než priaznivé. Zdravotný stav: v týchto dňoch sa dopujte vitamínmi a minerálmi – na obzore je prechladnutie či chrípka. 
 
RYBY
Láska a vzťahy: v aktuálnych dňoch orientujte pozornosť do blaha rodiny. Pokúste sa urovnať staré citové „resty“ a dajte definitívnu bodku za medziľudskými spormi. Je čas odpustiť tým, ktorí kedysi ranili vaše city. Práca, kariéra a financie: nespoliehajte sa na zásahy osudu – aktuálna situácia je vo vašich rukách. Skrátka, tak, ako si v týchto dňoch na pracovnej báze usteliete, budete v nadchádzajúcom období spať. Zdravotný stav: pozor na imunitu. 
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay