Profesionálny kartoskop od 20. do 26. februára

16.02.2017 15:57

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Rafael – karta „choroba“
Životné témy na spracovanie: uzdravovanie nefunkčných sfér života; odštartovanie zdravšieho životného štýlu; načúvanie potrebám duše /ak je s ňou človek v živom kontakte a rešpektuje jej požiadavky, choroby sa mu vyhýbajú/. 
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Obklopujú ma liečivé špirály archanjela Rafaela.“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: celé fyzické telo
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: ste plný tvorivej sily – zužitkujte tento „aspekt“ na skvalitnenie vzťahu. Prekvapte svoju polovičku – napríklad romantickou večerou alebo návštevou divadla. Práca, kariéra a financie: na pracovisku zavládne chaos. Spôsobíte ho buď vy sám, alebo niekto z kolegov. Neprepadnite panike – je nevyhnutné zachovať si chladnú hlavu. Zdravotný stav: pozor na migrény, krčnú chrbticu a kolená. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: selenit.
 
BÝK
Láska a vzťahy: duchovná ríša vás vyzýva, aby ste boli komunikatívnejší jedinec. Vaša polovička sa vo vás stráca – ste pre ňu nečitateľný. Nečudujte sa, ak vám zväzok začne postupne škrípať. Práca, kariéra a financie: na obzore je komplikovaný týždeň – na pracovisku zavládne nekomfortná klíma. Hrozia hádky a spory, prípadne aj enormné množstvo povinností. Zdravotný stav: pozor na dýchací trakt a nervový systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: krištáľ. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: vzdušné znamenie prežije nie príliš prajný týždeň. Vaše vzťahy – najmä tie osobné – sa narušia. Dôvod však nehľadajte v okolí; tkvie vnútri vás. Ste plný ťažkých emócií a myšlienok. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša chce, aby ste väčšmi oddychovali. Pravda je taká, že na pleciach toho máte viac než dosť. Spravte si akúsi povinnostnú inventúru. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť tráviace ťažkosti či „nahlodané“ psyché. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ametyst. 
 
RAK
Láska a vzťahy: vaše vzťahy prejdú tento týždeň zaťažkávajúcou skúškou. Dôvodom je vaše vnútro – preemotivované, precitlivené, ustráchané. Priznajte si, že svoju polovičku držíte nakrátko. Bojíte sa totiž, že by ste o ňu mohli prísť. Práca, kariéra a financie: hviezdy vravia – opäť robíte tie isté chyby, čo v minulosti. Nedokážete povedať „nie“, a tak sa na vás rúca masa pracovných povinností. Zdravotný stav: pozor na trávenie a psychiku. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: čaroit.  
 
LEV
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami týždeň ponárania sa do vlastného Ja. Pozornosť neorientujte do vzťahov, ale do seba samého. Urobte si osobnostnú inventúru, a tak zistite, čo vlastne na citovej báze chcete a čo zas nie. Práca, kariéra a financie: vo vašej blízkosti je človek, ktorý vám môže podraziť nohy – majte preto oči na stopkách. Držte sa hesla – „dôverujem, ale preverujem“. Zdravotný stav: pod kontrolou majte srdce, tlak a tep. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ruženín. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: to, čo vás dosiaľ vo vzťahovej sfére poriadne trápilo, upadne v aktuálnych dňoch do zabudnutia. Výsledkom budú kvalitné a na pevných základoch stojace zväzky. Milujete a ste milovaný. Práca, kariéra a financie: priaznivé osudové vetry nedujú len do citovej oblasti, ale aj do pracovných „dimenzií“. V týchto dňoch sa dočkáte pozitívnej odozvy za vynaložené úsilie. Na obzore sú aj lepšie finančné toky. Zdravotný stav: pozor na prejedanie sa. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: pyrit. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: na obzore je zmenový týždeň. Niektoré transformačné „momenty“, ktoré sa dotknú citovej sféry, nebudú príjemné. Vedzte však, že nevyhnutné k tomu, aby ste duchovne podrástli. Práca, kariéra a financie: máte silnú moc manifestácie – obzvlášť v rámci kariéry. Želajte si a žičlivé Univerzum vám vaše túžby splní rýchlosťou blesku. Zdravotný stav: pozor na dolné končatiny a lonovú oblasť. Hrozia zápaly. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: karneol.  
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: sudičky vše-hojnosti – duchovnej i materiálnej – stoja pri vás. V rámci vzťahovej sféry sa pripravte na mimoriadne príjemné chvíle po boku milujúcich ľudí. Očakávajte dar. Práca, kariéra a financie: oplývate sebaláskou a sebadôverou. Srší z vás neoblomná energia. A to všetko sú atribúty, vďaka čomu si okolie všíma vašu robotu a aj ju patrične ocení. Nebojte sa zdravo riskovať. Zdravotný stav: objaviť sa môžu bolesti hlavy. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: lapis lazuli. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: v týchto dňoch vám robia spoločnosť entity pokušenia. Na obzore sú flirty, prípadne i nevera. Nerobte nič, čo by ste neskôr ľutovali. Žite v mravnej čistote. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami týždeň učenia – nasávania nových poznatkov. Vedzte, že všetky informácie, ktoré získate – či už v rámci samoštúdia, alebo od lektorov – zužitkujete v bežnom živote. Zdravotný stav: objaviť sa môžu problémy s genitáliami. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: koral. 
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: niekto z blízkych vás poriadne vytočí. Ak „vybuchnete“, riskujete, že zväzok sa naruší, a to na dlhé obdobie. Všetko sa snažte riešiť s chladnou a trpezlivou hlavou. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša vraví – máte v sebe málo sebadôvery. Na okolie pôsobíte ako šedá myška, ktorá je spokojná s tým, čo má. Naučte sa posilňovať vlastné Ja. Zaregistrujete zázraky. Zdravotný stav: pozor na dýchací trakt a trávenie. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: akvamarín. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: vzdušné znamenie má pred sebou priam brilantný týždeň – a to tak v rámci vzťahov, ako i na „poli“ práce. Zväzky budú stabilné, ba dokonca sa do nich „naleje“ oveľa viac lásky. Vychutnávajte si romantické chvíle s osobou, ktorú milujete. Práca, kariéra a financie: starosti, ktoré vás dosiaľ trápili, zmiznú. Na obzore je príjemné pracovné obdobie s dostatkom finančného ohodnotenia. Zdravotný stav: objaviť sa môžu bolesti nôh. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: rubín. 
 
RYBY
Láska a vzťahy: čosi vás nesmierne trápi, no neviete to dostať von. Pamätajte, že uzatvorené emócie nevytvárajú nič dobré. Ak sa vo vás nakopia, čoskoro „vypeníte“ – a potom sa môže stať, že polovičke poviete aj to, čo by ste neskôr ľutovali. Práca, kariéra a financie: ste na správnych pracovných cestách. Len tak ďalej – čoskoro môžete kariérne postúpiť alebo si pritiahnuť viac peňazí. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť bolesti zubov. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: kalcit. 
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter