Profesionálny kartoskop od 2. do 8. januára

15.12.2016 15:32

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Rafael - mier
Životné témy na spracovanie: „rozpustenie“ dlhodobých nezhôd a sporov, urovnanie vnútorných dilem a konfliktov, nastolenie „interného“ pokoja a harmónie, zlepšenie medziľudských vzťahov, zvýšenie empatie a ľudskosti, modlitby za pokoj a mier na zemi
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Vnútri mňa je absolútny pokoj a súlad. Svojím vyladením vytváram kolektívne vedomie vše-mieru.“ 
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: kardiovaskulárny systém
Kľúčový minerálny kameň: olivín
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: pripravte sa na chaotický týždeň plný hádok, sporov a nedorozumení. Nie je vylúčené, že sa vám citovo či energeticky vzdiali osoba, ku ktorej máte blízko. Nehádžte flintu do žita – pôjde o dočasnú záležitosť. Práca, kariéra a financie: pred vami sú zmenové dni. Ak treba, „vykorigujte“ pracovné či podnikateľské aktivity. Zbavte sa takých činností, ktoré dlhodobo nefungujú. Zdravotný stav: pozor na krvný tlak.  
 
BÝK
Láska a vzťahy: duchovná ríša chce, aby ste viac pozornosti orientovali do ľudí, na ktorých vám záleží. V ostatnom čase majú pocit, že na nich – ľudovo povedané – kašlete. Nebojte sa prejaviť svoje emócie. Práca, kariéra a financie: názor si prejavte aj na pracovnej pôde. V opačnom prípade hrozí, že vás bude šéfstvo zneužívať a manipulovať. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä psychiku, nervový systém a hlavu ako takú.  
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: môžete si vydýchnuť – dlhodobé citové problémy či starosti upadnú do zabudnutia. Do jestvujúcich vzťahov sa nalejú „tony“ lásky. Práca, kariéra a financie: hviezdy varujú – na pracovnej pôde sa črtajú nepríjemné situácie, spôsobené najmä intrigami. Do žiadnych nevstupujte a ak určité klamstvá „kolujú“ okolo vašej osoby, neriešte to. Hlupákov nezmeníte. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s pohybovým aparátom.  
 
RAK
Láska a vzťahy: je čas uvedomiť si, že iných ľudí nezmeníte. Musíte sa zmieriť s ich „inakosťou“. Uvidíte, ako sa vám uľaví, keď budete každú osôbku rešpektovať v jej prirodzených „intenciách“. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni prajú mystike hojnosti. Nebojte sa posielať svoje želania – pracovaného, kariérneho alebo finančného rázu - do mocného Univerza. Zrealizujú sa rýchlosťou blesku. Zdravotný stav: pozor na starosti s očami a ušami.  
 
LEV
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami osudový alebo karmický týždeň. Všetko, čo sa udeje na citovej báze, má „vyšší“ význam. Pozorne sledujte okolité udalosti a berte si z nich ponaučenie. Práca, kariéra a financie: máte v sebe masu energie a vervy – zužitkujte tieto faktory na rozbehnutie nových pracovných či podnikateľských výziev. Nebojte sa, dopadnú nad vaše očakávania. Zdravotný stav: pozor na priberanie – získané kilá by sa zhadzovali ťažko.  
 
PANNA
Láska a vzťahy: dobrá správa – existujúce vzťahy zažijú príjemnú renesanciu. Konečne si budete môcť povedať „Milujem a som milovaný!“ Osamelé Panny môžu stretnúť zaujímavého človeka. Práca, kariéra a financie: prajný týždeň sa črtá aj na pracovnej pôde. Správne vyladenie vášho Ja k vám pritiahne tých správnych ľudí, kvalitné rozhodnutia a dobré kroky vedúce k prosperite. Zdravotný stav: pozor na prechladnutie. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: na obzore je harmonický a vyvážený týždeň. Staré citové „nuansy“ sa utrasú a vy nadobudnete pocit, že všetko, čo sa týka vzťahov ako takých, je v tom najlepšom poriadku. Práca, kariéra a financie: vzdušné znamenie má pred sebou plodný týždeň – správnymi krokmi si môžete pritiahnuť viac peňazí. Nových možností na „poli“ práce či podnikania sa nebojte. Zdravotný stav: pozor na pohybový aparát, doprajte si viac športových aktivít.  
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: vodné znamenie zverokruhu má pred sebou týždeň samoty a osamelosti. Je čas zahĺbiť sa do vlastného Ja a pouvažovať, čo vlastne na citovej báze chcete a čo nie. Skrátka, urobte si v hlave akúsi ľúbostnú inventúru. Práca, kariéra a financie: vo vašej mysli sa zrodí množstvo nevšedných nápadov. Je možné, že vás od nich okolie bude chcieť odhovoriť. Nedajte sa a stojte si za svojím! Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s hrubým črevom.  
 
STRELEC
Láska a vzťahy: Strelci, aktuálne dni si vychutnajte plnými dúškami – nesú prívlastok „brilantné“. Samozrejme, prajné „vetry“ dujú aj do citovej sféry. Vzťahy sa vylepšia a osamelí jedinci môžu vstúpiť do perspektívneho zväzku. Práca, kariéra a financie: ste plný nápadov a pozitívnej energie. Máte preto všetky predpoklady na to, aby ste si „zmagnetizovali“ viac hojnosti a prosperity. Zdravotný stav: zdravotne ste fit, no raz za čas si skontrolujte tlak.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: aktuálne dni prajú obdarúvaniu. Kúpte niečo pekné najbližším osobám, prípadne ich pozvite na príjemný výlet. Spokojnosť na tvárach tých, na ktorých vám záleží, vás naplní absolútnou blaženosťou. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami týždeň plný výhier a víťazstiev. Áno, podávať si môžete aj lotérie – sudičky hojnosti stoja po vašom boku. Zdravotný stav: pozor na chronické choroby, ktoré vás už kedysi potrápili.  
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: hviezdy odporúčajú – prejavujte vo väčšej miere svoje skutočné emócie. Ak niekoho ľúbite, bez „ostychu“ to povedzte. Naopak, ak vám na blízkej osobe čosi prekáža, slovami taktiež nešetrite. Práca, kariéra a financie: na obzore je stabilný týždeň. Projekty sa vydaria a do osobnej kasy „pritečú“ zaslúžené peniaze. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä obranyschopnosť organizmu. Telo dopujte dostatkom vitamínov.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: je možné, že váš osobný zväzok naruší tretia osoba. Dávajte si pozor na flirty i neveru – mohli by poriadne zamiešať životnými „kartami“. Poskytujte aj vyžadujte čestnosť. Práca, kariéra a financie: je čas nielen snívať, ale svoje túžby aj pretavovať do reality. Chopte sa všetkých šancí, ktoré vám osud zošle do cesty. Zdravotný stav: objaviť sa môžu zápalové procesy vnútri organizmu. Pite krv prečisťujúce čaje.   
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter