Profesionálny kartoskop od 16. do 22. januára

11.01.2017 14:00

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Cafkiel – spriaznené duše
Životná téma na spracovanie: uvedomenie si, že každý človek, ktorého stretnete alebo s ktorým vstúpite do akejkoľvek interakcie, má pre vaše Ja osobitný význam – či už ide o priateľa, alebo nepriateľa. Na zemi funguje jednoduché pravidlo - iní ľudia nás učia a nastavujú nám zrkadlo pravdy. 
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Priťahujem ľudí, s ktorými celostne rezonujem – fyzicky, duševne i duchovne.“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: obličkový systém a genitálie
Kľúčový minerálny kameň: adulár
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: uchopte svoj citový život pevne do rúk – buďte ráznejší a rozhodnejší jedinec. Ak nezakročíte a vo vzťahu si neurobíte striktný poriadok, časom stroskotá alebo vám ho nahlodá príchod tretej osoby. Práca, kariéra a financie: výstraha hviezd – na pracovisku máte nepriateľa, škodcu alebo soka. Majte oči na stopkách a držte sa hesla „dôverujem, ale preverujem“. Zdravotný stav: objaviť sa môžu problémy s kolenami. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: aktuálne dni investujte do cibrenia priateľských zväzkov. Pravda je taká, že niekedy nám kamaráti dokážu poskytnúť oveľa viac porozumenia ako najbližšie osoby. Práca, kariéra a financie: na obzore je nie príliš prajný týždeň. Pripravte sa na to, že niekto vám hodí polená pod nohy. Zmluvy či dokumenty, ktoré podpisujete, si radšej trikrát dôsledne preštudujte. Zdravotný stav: objaviť sa môžu problémy s chrbticou. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: na obzore je týždeň komunikácie. Ak vám na polovičke čosi prekáža – a to dlhodobo, je najvyšší čas posadiť sa za spoločný stôl a danú tému dôsledne prediskutovať. Uvidíte, ako sa obom uľaví. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša radí – dôverujte vlastnému Ja. Aktuálne dni prajú manifestovaniu toho, v čom ste dobrý. Nebojte sa prezentovať svoje klady a plusy. Okolie to ocení. Zdravotný stav: pozor na bolesti hrdla.  
 
RAK
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa s blízkymi osobami veľa smejte, zabávajte, radujte. Snažte sa o optimistické vyladenie svojho Ja. Zrazu zistíte, že ak máte pozitívnu osobnú vibráciu, aj polovička či rodinní príslušníci sa správajú oveľa milšie. Práca, kariéra a financie: na obzore sú nepríjemné „strety“ názorov. Nie je vylúčené, že sa poriadne posekáte s kolegom či šéfom. Neľutujte to – aspoň sa vyčistí dlhodobé napätie. Zdravotný stav: dbajte na zdravú imunitu. 
 
LEV
Láska a vzťahy: aktuálne dni prajú zastabilizovaniu sa na citovej „pôde“. Ak ste vo vzťahu a máte aj milenecký pomer, uzatvorte ho. Čoskoro by pravda aj tak vyplávala na povrch. Ak ste bez partnera, ukončite „rozlietaný“ spôsob života a hľadajte skutočnú duchovnú polovičku. Práca, kariéra a financie: hviezdy radia – buďte čestný. Lži a klamstvá na poli práce by sa čoskoro otočili proti vám. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s dýchacím systémom. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami mimoriadne prajný týždeň. Všetky vzťahy, ktoré vás obklopujú, zažijú príjemnú renesanciu. Osamelé Panny môžu stretnúť svoj dvojplamienok. Očakávajte aj dar od blízkej osoby. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša radí – zmeňte svoje „pracovné uvažovanie“. Pravda je taká, že do roboty chodíte s nepríjemným naladením. Ak ho upravíte, práca sa pre vás stane miestom pokoja a pohody. Zdravotný stav: pozor na črevá. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: vo vašom vzťahu sa nachádza veľa uzatvorených, priškrtených a nevypovedaných emócií. Skrátka, obaja máte množstvo tajomstiev, pre ktoré sa zväzok nevyvíja správnym smerom. Odštartujte preto otvorenú komunikáciu. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami zmenový týždeň. Áno, môžete sa pustiť do nových pracovných či kariérnych mét – vyjdú nad vaše očakávania. Zdravotný stav: pozor na bolesti zubov. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami očistný týždeň. Ak do vášho zväzku vstúpili ťažké a husté energie, je najvyšší čas „vygumovať“ ich. S partnerom sa dôsledne pozhovárajte o všetkom, čo vás teší aj kvári. Obaja zmeňte svoje správanie aj prístup ku vzťahu. Práca, kariéra a financie: pripravte sa na masu úloh. Nadobudnete pocit, že vám zo všetkého praskne hlava. Neberte to tak vážne – keď nejde o život, nejde o nič. Zdravotný stav: pozor na poruchy trávenia. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: dosť bolo vŕtania sa v minulosti. Uzatvorte v sebe všetky staré citové blokády – ľúbostné boliestky, pocity sklamania, hnev na človeka, ktorý ranil vaše srdce. Odštartujte proces celostného odpustenia. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami spoločenský týždeň. Do vášho života vstúpia zaujímaví ľudia – a vďaka nim sa môžete výrazne posunúť na kariérnom rebríčku. Zdravotný stav: ustriehnite najmä urogenitálny trakt. 
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: na obzore je zmierovací týždeň. V prípade, že ste sa pohádali s blízkou osobou, pustite sa do procesu udobrovania. Ak treba, požiadajte o odpustenie. Samozrejme, odpustite aj vy sám. Práca, kariéra a financie: hviezdy vravia – máte negatívne „pracovné uvažovanie“. V mysli si vytvárate zbytočné blokády a škodlivé kódy. Zmeňte svoju osobnú vibráciu – a zrazu k vám pritečie viac peňazí, lepšie ponuky aj zdravší kolektív. Zdravotný stav: pozor na nohy. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: vzdušné znamenie má pred sebou mimoriadne prajný citový týždeň. S blízkou osobou prežijete príjemné a romantické chvíle. Nezabudnite sa za ne poďakovať – aj partnerovi, aj vyšším sféram. Práca, kariéra a financie: oplývate silou, energiou, vervou a odvahou – a to všetko sú silné „atribúty“, vďaka ktorým môžete pracovne a kariérne narásť. Chcite a majte viac. Na obzore sú aj nečakané prísuny peňazí. Zdravotný stav: pozor na chrbticu. 
 
RYBY
Láska a vzťahy: do vášho citového života prúdia čerstvé vetry. Nahlodané a naštrbené vzťahy sa vylepšia, osamelé Ryby stretávajú nových ľudí – a vďaka novým kontaktom môžete prísť aj k novej láske. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni prajú podpisom zmlúv, úradným a súdnym záležitostiam, dôležitým rokovaniam a uzatváraniu nových kontraktov. Máte silnú schopnosť presviedčať druhých. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s nohami. 
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay