Profesionálny kartoskop od 13. do 19. marca

10.03.2017 09:14

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Jofiel – karta „vnútorný nepriateľ“
Aktuálny týždeň je vhodný na: urovnanie vnútorného napätia; odstránenie „interných“ škodlivých emócií; veľké „upratovanie“ pred vlastným prahom; zmenu myslenia
V tomto týždni sa treba vyhýbať: zbytočnému napätiu a stresu; jedovitosti, podráždenosti a hnevlivosti; ťažkým, depresívnym a skeptickým myšlienkam
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Ego-myseľ, vypínam ťa!“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: celý tráviaci trakt
Kľúčový minerálny kameň: citrín
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: meníte svoje Ja – a to je dobre. Uvedomujete si, že za mnohé citové „nuansy“ môže vaša komplikovaná povaha. Tým, že ju transformujete, dostávate svoje vzťahy do väčšej rovnováhy. Práca, kariéra a financie: spravte si poriadok vo financiách. Nie je vylúčené, že časť z nich odchádza na úplné zbytočnosti. Naučte sa správne hospodáriť s peniazmi. Zdravotný stav: pod kontrolou majte pohybový aparát, najmä nohy. „Štrajkovať“ môžu bedrové kĺby, ale i kolená.  
 
BÝK
Láska a vzťahy: ste plný uzatvorených a uzamknutých emócií. Na okolie pôsobíte ako tajomná „skriňa“, od ktorej nejestvuje kľúč. Nečudujte sa, že sa od vás vzďaľujú blízki. Je to preto, že vám nerozumejú. Práca, kariéra a financie: na obzore je zmenový týždeň. Očakávať môžete dobré správy – povýšenie, dvihnutie platu, prípadne i nájdenie nového džobu. Buďte si vedomý svojich kladov. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti s kožou alebo imunitou.  
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: je čas venovať sa vlastnému Ja. Prestaňte riešiť starosti svojich blízkych – odčerpáva vám to príliš veľa osobnej energie. A pravda je taká, že niektorí z nich aj zneužívajú vašu dobrotu. Práca, kariéra a financie: prajné sudičky stoja po vašom boku. V týchto dňoch budete v správny čas na správnom mieste. A vďaka tomu posilníte svoj materiálny „magnetizmus“. Zdravotný stav: objaviť sa môžu problémy s chrbticou. Ak treba, začnite sa venovať pohybovým aktivitám.  
 
RAK
Láska a vzťahy: v týchto dňoch môžu „haprovať“ rodinné vzťahy. Dôvodom sú medzigeneračné rozdiely, a teda i odlišná životná optika. Pokúste sa akceptovať „inakosť“ ostatných členov vášho „klanu“. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša vás vyzýva – buďte čestný človek. Nie je vylúčené, že vás to v týchto dňoch bude ťahať k prospechárstvu – stavaniu svojej kariéry na nešťastí niekoho iného. Vedzte, že takýto krok by sa vám rýchlo vypomstil. Zdravotný stav: pozor na bolesti hlavy. 
 
LEV
Láska a vzťahy: na pleciach si nosíte velikánske citové bremeno. Nie je vylúčené, že vám na aktuálnom vzťahu čosi poriadne prekáža. Pokúste sa „nevypeniť“, ale danú vec dôkladne prebrať s polovičkou za okrúhlym stolom. Práca, kariéra a financie: na „poli“ práce sa môžu objaviť ohnivé emócie v podobe hádok a sporov. Niektoré z nich budú nevyhnutné, aby sa – ľudovo povedané – vyčistil vzduch. Zdravotný stav: život vám znepríjemnia tráviace problémy, prípadne aj starosti s krvným tlakom. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: vaše vzťahy často narúša negatívne uvažovanie, ktorým „kazíte“ harmonické energie. Nedopujte svojich blízkych ustavičnými sťažnosťami. Ak v tom budete pokračovať, môžete ich stratiť. Práca, kariéra a financie: veci sa dávajú do pohybu – to, čo dosiaľ stagnovalo, naberá na obrátkach. A to je dobre. Na obzore je pracovný, kariérny, a teda aj finančný progres. Zdravotný stav: v týchto dňoch si dávajte pozor na bolesti hlavy. Indikujú, že ju máte plnú ťažkých energií.  
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: v aktuálnych dňoch sa snažte o reciprocitu – teda vyváženosť. Rovnakú mieru lásky poskytnite aj prijmite. V prípade, že by ste iba dávali, vaše Ja sa čoskoro unaví – a to by mohlo smerovať k chorobám. Práca, kariéra a financie: na pracovnej pôde si stanovte mantinely. Nie je vylúčené, že vás niekto využíva alebo manipuluje. Nebojte sa povedať „nie“. Zdravotný stav: na obzore je psychická vyťaženosť. Naučte sa meditovať – napríklad aj pod holým nebom.  
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: duchovná ríša radí – pozor na žiarlivostné scény alebo upodozrievanie polovičky z toho, čo ani nespáchala. Vaša fantázia niekedy nepozná hranice. Ak v tomto „móde“ ostanete, môžete o svoju lásku prísť. Práca, kariéra a financie: na „poli“ práce a kariéry sa vám darí. Prebudili ste v sebe „internú“ šelmu, ktorá sa ničoho a nikoho nebojí. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä žalúdok, žlčník a pečeň. Hromadia sa v nich škodlivé emócie.  
 
STRELEC
Láska a vzťahy: nastúpili ste na správny ľúbostný „vlak“. Rozhodnutia, ktoré ste učinili, prípadne ktoré sa chystáte zrealizovať v najbližších dňoch, prinesú osoh. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša vás vyzýva, aby ste v aktuálnych dňoch zabudli na materiálno. Viac pozornosti venujte duchovným aktivitám. Pomáhajte, prípadne sa vzdelávajte v spirituálnych vedách. Uvidíte, ako sa vám zvýši vaša osobná energia. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä chrbticu.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: pred zemským znamením sa črtá priaznivý týždeň – aj vo vzťahovej, aj v materiálnej „rovine“. Zväzky, v ktorých jestvujete, sú pevné a stabilné. Na polovičku sa môžete spoľahnúť v dobrom aj v zlom. Práca, kariéra a financie: na obzore je týždeň plný hojnosti a prosperity. Obchody, do ktorých vstúpite, prinesú značný zisk. Môžete aj zdravo riskovať. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte zmyslové orgány, najmä oči – môžu slabnúť. Pozor aj na zubné kazy. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: hviezdy chcú, aby ste na „poli“ lásky väčšmi prejavovali vlastné Ja. Nenechajte sa zaháňať do kúta alebo „dopovať“ cudzími názormi. Uvedomte si svoju hodnotu a kvality, ktorými oplývate. Práca, kariéra a financie: zdravá komunikácia je základom vyvážených vzťahov. Nebojte sa prezentovať svoju životnú optiku – „šéfstvo“ to patrične ocení. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s hrdlom, prípadne aj urogenitálnym traktom. Pozor na skryté zápaly.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: duchovná ríša radí – zachovajte si vlastnú tvár. Je možné, že vás polovička bude chcieť silou-mocou presvedčiť o svojich pravdách. Ak treba, oponujte. Práca, kariéra a financie: sršíte príjemnou energiou – sála z vás radosť, nadšenie, entuziazmus a optimizmus. Všimne si to aj okolie, čo môže smerovať k nemalému kariérnemu rastu. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti so slabnúcim zrakom. Pod dozorom majte aj štítnu žľazu. 
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay