Profesionálny kartoskop od 12. do 18. septembra

30.08.2016 15:38
 
ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Zadkiel - plodnosť
Týždeň praje: tvorivým aktivitám, umeleckým činnostiam, plodeniu potomstva, rituálom alebo ceremóniám, ktorých cieľom je zveľaďovanie, zväčšovanie či násobenie čohokoľvek, vzdávaniu vďaky prírode za všetky dary
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Plodím a tvorím.“
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: aktuálne dni prajú spoločenskému životu. Neostávajte medzi štyrmi stenami, ale zájdite medzi fajn ľudí. Oživíte staré kontakty a vybudujete nové. Práca, kariéra a financie: na pracovisku si dávajte pozor na zbytočné hádky – najmä so šéfstvom. Nesprávne vypovedané slovo by vás mohlo stáť i miesto. Zdravotný stav: hviezdy radia, aby ste ustriehli najmä srdcovo-cievny systém. Merajte si tlak. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: olivín. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: duchovná ríša radí, aby ste ustriehli svojich vnútorných „čertov“. Nie je vylúčené, že vám do cesty vkĺzne flirt a intímna zábavka. Nepodľahnite pokušeniu, radšej si dajte studenú sprchu. Práca, kariéra a financie: na obzore sú nové kontakty, obchody a transakcie. Prajné obdobie prežijú najmä tí Býci, ktorí fungujú vo svete podnikania. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä psychiku. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ametyst. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: je čas, aby ste rozlúskli dilemu. Rozhodnite sa, či chcete ostať po boku súčasnej polovičky, alebo otvoríte nové životné brány. Balansovanie vášmu životu nesvedčí. Práca, kariéra a financie: dospeli ste do štádia, keď už viete, čo vás robí šťastným. Pokračujte v tomto trende. Práca, do ktorej sa vkladá prajná energia, prináša zdar a úspech. Zdravotný stav: hviezdy radia, aby ste sa zbytočne nevyčerpávali. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: krištáľ.  
 
RAK
Láska a vzťahy: otvorte sa spoločnosti! Pravda je taká, že ste ako myš ukrytá v nore. Človek by nemal ostávať sám – potom sa ho zmocňujú tisíce negatívnych myšlienok. Napokon, viete o tom svoje. Práca, kariéra a financie: naučte sa prezentovať svoje klady a plusy. Prehnanú pokoru zameťte pod koberec. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä nervový systém, ale aj tráviace orgány. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: tigrie oko. 
 
LEV
Láska a vzťahy: je čas len tak byť. Nezaoberajte sa starými citovými krivdami a ani strachmi z budúcnosti. Naučte sa fungovať pre moment „tu a teraz“ a vychutnávajte si krásy aktuálneho zväzku. Práca, kariéra a financie: pripravte sa na to, že niektoré plány sa budú plniť pomaly a kostrbato. Ostávajte trpezlivý jedinec. Zdravotný stav: na obzore sú starosti s pohybovým aparátom, najmä s chrbticou. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: rubín. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: ak ste si všimli, že sa vám blízki vyhýbajú, skúste porozmýšľať nad tým, prečo je to tak. Zrejme dospejete k poznaniu, že dôvodom je vaša ustavičná skepsa a sťažovanie sa na celý svet. Práca, kariéra a financie: niektoré nápady či projekty sa budú plniť pomaly a neurčito. Nesnažte sa ich uponáhľať, všetko má svoj čas. Zdravotný stav: pozor na nepríjemné bolesti hlavy alebo zubov. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: selenit. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: vychutnávajte si krásy vzťahu naplno. Neviďte v ňom to negatívne, ale len to prajné a radostné. Zmena osobnej vibrácie k vám pritiahne ešte viac lásky. Práca, kariéra a financie: pracovná sféra zažíva progres. Ste plný sily – a to sa pretaví aj do prítoku väčšieho množstva peňazí. Sršíte dobrými nápadmi, realizujte ich. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti a respiračným systémom. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: labradorit. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: v týchto dňoch sa venujte tým, na ktorých vám záleží. Zájdite na výlet či relaxačný pobyt. Vypnite myseľ a vychutnávajte si romantické chvíle. Práca, kariéra a financie: väčšie projekty alebo aktivity odložte na neskôr. Je čas oddychovať. Ak by ste vyvíjali mohutné pracovné vypätie, vybije vám to neuveriteľné množstvo vlastnej energie. Zdravotný stav: pozor na pohybový aparát, najmä chrbticu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: achát. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: pripravte sa na týždeň ako vystrihnutý z rozprávkovej knihy. Jestvujúce vzťahy sa posilnia, osamelí Strelci môžu stretnúť duchovnú polovičku. Žiarite šťastím – a okolie to patrične ocení. Práca, kariéra a financie: životný zdar vás čaká aj na pracovnej báze. Všetky aktivity sa pretavia do úspechu, a teda i materiálneho zisku. Zdravotný stav: pod kontrolou majte tráviaci trakt, jedzte vyváženú stravu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: jantár. 
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: je čas popracovať na vlastnom ja. Uvedomte si, že za mnohé nuansy či nedostatky vo vzťahu môže vaša komplikovaná povaha. Započnite transformačný prerod. Práca, kariéra a financie: nie je vylúčené, že určité projekty alebo aktivity budete musieť upraviť či vykorigovať. Zmien sa nebojte – budú plodné. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä končatiny. Život vám môžu znepríjemniť aj zápaly. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: hematit. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: na obzore je karmický týždeň. Ľudia, ktorých stretnete v týchto dňoch, vám odovzdajú dôležité posolstvo. Majte preto oči aj uši dokorán. Práca, kariéra a financie: hviezdy vám odkazujú, aby ste v sebe naštartovali odvahu a vervu. Len takýmto spôsobom môžete projekty, ktoré vám driemu v hlave, pretaviť do zdarných aktivít. Zdravotný stav: ochromiť vás môžu bolesti pohybového aparátu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: koral. 
 
RYBY
Láska a vzťahy: je čas sňať si z očí ružové okuliare. Ak vás vzťah, v ktorom jestvujete, ubíja, zatvorte za ním brány. Stráňte sa zväzkov, kde vás druhá strana využíva a zneužíva. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch oplývajte obrovskou múdrosťou. Dobré rady môžete odovzdať kolegom i samotnému šéfstvu. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti s urogenitálny traktom. Starajte sa o svoje obličky. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: karneol.  
 
 
Ak máte záujem o osobný výklad, zájdite na stránky veštca Petra - www.vestecpeter.webnode.sk.