Profesionálny kartoskop od 12. do 18. decembra

08.12.2016 07:30

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Sandalfon – koleso života
Tento týždeň treba investovať energiu do: úpravy myslenia /aby bolo pozitívne, radostné a optimistické/, kreovania nových plánov do nadchádzajúceho roka, nachádzania spôsobov a metód, ako odštartovať kvalitnejší, lepší a väčšou hojnosťou naplnený život
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Som strojcom vlastného šťastia. Ladím sa do módu, ktorým si priťahujem plnohodnotnejšiu budúcnosť.“
Zdravotná výstraha: pozor najmä na chronické ochorenia
Kľúčový minerálny kameň: selenit
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: týždeň má pre vás karmický charakter – odzrkadlí sa v ňom všetko, čo ste doteraz „zasiali“. Ak ste vyjavovali dostatok lásky a prajných citov, vzťahy budú v poriadku. Naopak, ak ste na osobné zväzky „kašľali“, pripravte sa na problémy. Práca, kariéra a financie: starostí a úloh máte vyše hlavy. Chce to čerstvý vzduch. Doprajte si zimný relax alebo športové aktivity, viažuce sa k aktuálnemu obdobiu. Zdravotný stav: pozor na vyťaženú psychiku a bolesti hlavy. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: osobné zväzky sú v poriadku, ba dokonca sa do nich „vlieva“ viac lásky. Je to preto, že ste vnútorne vyrovnaný a zharmonizovaný. Skrátka, pozitívnou osobnou vibráciou blahodarne vplývate aj na okolie. Práca, kariéra a financie: hviezdy radia – poľavte. Urobte si poriadok v povinnostiach – rozdeľte si ich na také, ktoré treba riešiť hneď, a na také, ktorých realizácia chvíľku počká. Zdravotný stav: pozor na bolesti hrdla. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami „samotársky“ týždeň. Možno sa budete cítiť ako piate koleso na voze a blízki vás odmietnu. Je to však výzva, aby ste mohli byť so sebou samým, a tak spoznávať „hĺbky“ vlastného Ja. Práca, kariéra a financie: zľavte zo svojho puntičkárstva a prehnaného detailizmu – tieto „atribúty“ k ničomu nevedú; akurát vám odsávajú príliš veľa osobnej sily a vitality. Zdravotný stav: ohrozená je imunita, dbajte na prísun vitamínov.  
 
RAK
Láska a vzťahy: je čas na uzdravenie vzťahovej bázy. Poproste svojho strážneho anjela, aby do všetkých zväzkov, ktoré vo vás zanechali ťažké emócie, „vlial“ očistné svetlo. Uvidíte, ako sa vám uľaví na duši a v mysli. Práca, kariéra a financie: na obzore sú nové kontakty. Uzatvoriť môžete prospešné obchody a pritiahnuť si klientov či zákazníkov. Pozitívne vyladenie vášho Ja je magnetom na úspech. Zdravotný stav: ohrozená je imunita, doprajte si viac ovocia a zeleniny. 
 
LEV
Láska a vzťahy: duchovná ríša radí – zľavte zo svojho ega. Vaši blízki majú v ostatnom čase pocit, že všetko sa točí len okolo vás a jediná pravda je tá vaša. Ak neprejdete „reštartom“, hrozí chladnutie osobných zväzkov. Práca, kariéra a financie: hlavu máte „zapratanú“ tisíckami myšlienok a úvah. Spravte si v nich poriadok. Bez nevyhnutnej inventúry sa k životnému zdaru budete dopracúvať len malými krôčikmi. Zdravotný stav: pozor na dýchací aparát.  
 
PANNA
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami priam ukážkový týždeň. Vzťahy budú fungovať jedna radosť. Maximum času strávte s tými, na ktorých vám záleží. Tieto dni sú vhodné aj na urovnanie rodinných zväzkov. Práca, kariéra a financie: mädlite si ruky – stávate sa magnetom na peniaze. V týchto dňoch sa môžu pritrafiť aj výhry či víťazstvá. Zdravotný stav: vaše fyzické aj energetické telo je v poriadku – jediné, čo ustriehnite, je správna životospráva.  
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: aktuálne dni sú vhodné na očistu a „detoxikáciu“ vzťahov. Urovnajte všetky zväzky, do ktorých sa „vliali“ negatívne energie. Týždeň praje aj definitívnemu skoncovaniu so starými a skostnatenými vzťahmi, ustavične rezonujúcimi vo vašej hlave. Práca, kariéra a financie: hviezdy radia – je čas na zmenu. Ak vás aktuálna robota nebaví, popozerajte sa po iných možnostiach. Je ich dosť. Zdravotný stav: pod kontrolou majte pohybový aparát.  
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: konečne „výdychový“ týždeň! Aktuálne dni prajú harmonizácii vzťahov. Maximum času venujte ľuďom, ktorých ľúbite a na ktorých vám záleží. Nešetrite pekným slovom ani peniazmi. Buďte štedrý. Práca, kariéra a financie: energie požehnania prúdia aj do pracovnej sféry. Projekty alebo aktivity, do ktorých vkladáte energiu, vyjdú nad vaše očakávania. Peňazí je dostatok. Zdravotný stav: objaviť sa môžu choroby, ktoré vás už kedysi potrápili.  
 
STRELEC
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami „odpúšťací“ týždeň. Mali by ste prepáčiť všetkých osobám, ktoré kedy ranili vaše city. Uvidíte, ako sa uľaví vašej duši aj mysli. Práca, kariéra a financie: na poli práce sa snažte o otvorený dialóg. Názory prezentujte nahlas, rázne a odhodlane. Schovávanie emócií by viedlo k zbytočným nedorozumeniam. Za svoju životnú optiku sa vonkoncom nehanbite. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte dýchací trakt a trávenie.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: je čas na cibrenie tvorivého ducha. S osobami, na ktorých vám záleží, vymyslite príjemný program. Zájdite na výlet, menší relax alebo len v pohodlí domova pečte vianočné dobroty či vyzdobujte príbytok. Práca, kariéra a financie: povinnosti a úlohy vám idú ako po masle. Energie máte dostatok. „Odložte“ si časť z nej aj do nového roka. Zdravotný stav: pod kontrolou majte urogenitálny trakt, pozor na prechladnutie.  
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: v týchto dňoch venujte maximum pozornosti blízkym osobám. Veľa sa s nimi zhovárajte, načúvajte ich potrebám. Možno odhalíte aj také skutočnosti, ktoré boli dosiaľ zahalené rúškom tajomstva. Práca, kariéra a financie: na pracovnej pôde poľavte – nie je čas na vypätie a ani realizáciu veľkých nápadov. Otvára sa priestor na relax a zaslúžený oddych. Zdravotný stav: pod kontrolou majte tekutiny v tele – nezabúdajte na prísun čistej vody.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: v kruhu najbližších si dávajte pozor na osobu, ktorá by vám mohla „ukradnúť“ osobnú silu. Áno, ide o energo-upíra. Ochránite sa napríklad turmalínom, koralom alebo selenitom. Práca, kariéra a financie: aktuálne dni nie sú stvorené na veľké projekty či aktivity – do ničoho „mohutného“ sa nepúšťajte. Naopak, doprajte si zaslúžený oddych – napríklad pri čítaní motivačnej literatúry. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti so spánkom.  
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay