Profesionálny kartoskop od 10. do 16. októbra

07.10.2016 08:54
 
ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Sandalfon - úmysel
Týždeň praje: realizácii nápadov, ktoré dosiaľ driemali iba v mysli, odvážnym a rozhodným krokom, naštartovaniu dôvery vo vlastné schopnosti a danosti, šíreniu pozitívnych myšlienok medzi ľuďmi, mierovej osvete, zasielaniu túžob a želaní do Univerza
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Rozhodnutia, ktoré činím, sú správne a rezonujúce s potrebami duše.“
Harmonizujúca vôňa na tento týždeň: aníz
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: na obzore je harmonický týždeň. Nie je vylúčené, že strávite mimoriadne príjemné chvíle s osobou, na ktorej vám záleží. Lásku dávajte, ale i prijímajte – zachovajte reciprocitu. Práca, kariéra a financie: hviezdy vám radia, aby ste skoncovali s takými aktivitami alebo činnosťami, ktoré dlhodobo neprinášajú osoh. Všetko staré a nefunkčné zahoďte do koša. Zdravotný stav: pozor na únavu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: granát. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: polovička od vás žiada viac rozhodnosti. Buďte rázny človek, ktorý si vo vzťahu dokáže povedať, čo ho teší a čo, naopak, zarmucuje. Vedzte, že uzatvorené emócie z prajných citov postupne kradnú. Práca, kariéra a financie: črtá sa pred vami priam ukážkový týždeň. Všetky pracovné aktivity a finančné transakcie vyjdú nad vaše očakávania. Zdravotný stav: pozor na vyčerpanosť. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: labradorit. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: v osobných vzťahoch sa snažte o korektnosť, čistotu a pravdovravnosť. Nekalé úmysly zameťte pod koberec. Pravda je taká, že by na povrch vyplávali rýchlosťou blesku. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch buďte rozhodný a rázny jedinec. Konajte spontánne a vedzte, že pracovné verdikty, ktoré učiníte, budú správne. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s chrbticou. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: achát. 
 
RAK
Láska a vzťahy: hviezdy varujú, aby ste svoj vzťah držali pod prísnym okom. Nie je vylúčené, že sa doň vkráda podlosť, faloš, či dokonca nevera. Držte sa hesla – dôverujem, ale preverujem. Práca, kariéra a financie: v aktuálnych dňoch konajte rozhodne, rázne a spontánne. Striktné verdikty prinesú zber sladkých plodov. Zdravotný stav: pod kontrolou majte končatiny – hrozia drobné úrazy či bolesti. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: jaspis. 
 
LEV
Láska a vzťahy: v aktuálnych dňoch budete extrémne podráždený. A práve tento „rozmer“ sa môže pretaviť do sporov a hádok na vzťahovej pôde. Ešte predtým, než čosi vypoviete, narátajte do desať. Nevhodným slovom by ste mohli raniť svoju polovičku. Práca, kariéra a financie: na obzore sú finančné zisky. Nebojte sa zdravo riskovať. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte kardiovaskulárny systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: olivín. 
 
PANNA
Láska a vzťahy: na aktuálne dni budete spomínať v dobrom. Všetky vzťahy, ktoré vás dosiaľ trápili, sa vylepšia a zharmonizujú. Vychutnávajte si týždeň plný prajných a opätovaných citov. Práca, kariéra a financie: toto obdobie je ako stvorené na veľké a radikálne zmeny. Ak treba, pustite sa do nových pracovných výziev. Bez strachov a bez obáv. Zdravotný stav: pod kontrolou majte imunitu, dopujte sa céčkom. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: jantár. 
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: je čas zahĺbiť sa do tajov a mystérií vlastného „ja“. Pouvažujte, prečo sa vám nedarí na poli lásky. Na vine sú emócie, ktorými disponujete. Popracujte na ich eliminácii. Práca, kariéra a financie: žiari nad vami hviezda šťastia. Na obzore sú pracovné a kariérne postupy, ale aj skvalitňovanie finančných tokov. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť bolesti chrbtice alebo končatín. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: fluorit. 
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: vaše vzťahy nie sú postavené na zdravých pilieroch. Zrejme do nich vkladáte veľa negatívnych emócií – strachov, neviery či žiarlivosti. Popracujte na prerode a rozkvete vlastného „ja“. Práca, kariéra a financie: na obzore sú nové kontakty, kontrakty, obchody i transakcie. Vychutnávajte si plodný a štedrý týždeň. Zdravotný stav: objaviť sa môžu starosti s krvným tlakom, ale aj s genitáliami. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: ruženín. 
 
STRELEC
Láska a vzťahy: črtá sa pred vami týždeň vhodný na obdarúvanie. Niečím pekným potešte seba samého – pôjde o signál, že sa ľúbite. Samozrejme, obdarovať môžete aj blízkych. Vyčarujete im úsmev na perách. Práca, kariéra a financie: v týchto dňoch sa spoliehajte sami na seba. Ak by ste brali do úvahy názory okolia, môžete sa „popáliť“. Zdravotný stav: pod drobnohľadom majte najmä kardiovaskulárny systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: nefrit. 
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: v aktuálnych dňoch sa pustite do prerodu vlastného „ja“. Je čas uvedomiť si, že mnohé nuansy, ktoré „pritekajú“ do vzťahovej sféry, súvisia s vašimi nevhodnými charakterovými črtami. Práca, kariéra a financie: týždeň je vhodný na odštartovanie nových výziev. Nebojte sa zaujímavých projektov alebo aktivít – dokonca ani takých, ktoré ste dosiaľ nevykonávali. Zdravotný stav: pozor na tlak a tep. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: serafinit. 
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: ponorte sa do tajov duše. Rozjímajte a meditujte. Možno zistíte, že k tomu, aby ste boli šťastný jedinec, nepotrebujete iného človeka. Postačí vám vlastné „ja“. Práca, kariéra a financie: hviezdy radia, aby ste si na pracovisku dávali pozor na špekulantov a intrigánov. Nápad, ktorý vám skrsne v hlave, si precízne strážte. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť vírusové ochorenia. Starajte sa o imunitu. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: adulár. 
 
RYBY
Láska a vzťahy: aktuálne dni prajú komunikácii, konverzácii a dialógom. Zhovárajte sa s tými, ktorých ľúbite. Zdravým vyjavovaním citov sa do vzťahov vleje viac pochopenia a porozumenia. Práca, kariéra a financie: na pracovisku si dávajte pozor na intrigy. Zvažujte, čo komu poviete. Nevhodne vypovedané slovo by sa mohlo otočiť proti vám. Zdravotný stav: pod kontrolou treba mať srdcovo-cievny systém. Liečivý minerál na aktuálny týždeň: labradorit. 
 
 
Ak máte záujem o osobný výklad, zájdite na stránky veštca Petra - www.vestecpeter.webnode.sk. 
 
Zdroj obrázkov: www.pixabay.com