Profesionálny kartoskop od 10. do 16. apríla

04.04.2017 08:24

 

ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Gabriel – karta „očista“
Aktuálny týždeň je vhodný na: očistu a „detoxikáciu“ všetkých buniek nášho Ja /fyzična, energetického tela aj mysle/; zbavenie sa nepotrebností, zbytočností a balastov; veľké upratovanie – v hlave aj v príbytku; pozorovanie dúhy a „vstrebávanie“ jej liečivých vibrácií
V tomto týždni sa treba vyhýbať: ťažkým jedlám; „hustým“ myšlienkovým formám; skepse a negativizmu; pasivite, lenivosti a neporiadku
Kľúčová afirmácia na tento týždeň: „Prijímam očistné prúdy archanjela Gabriela – nechávam ich vtekať do všetkých sfér môjho bytia.“
Orgány, ktoré treba mať pod kontrolou: obličkový systém
Kľúčový minerálny kameň: adulár
 
 
BARAN
Láska a vzťahy: váš osobný zväzok je „nahlodaný“. Možno odlišnosťou vašich pováh, možno vplyvom tretej osoby. V každom prípade – nič ešte nie je stratené. Urobte všetko preto, aby sa narušené energie lásky zharmonizovali. Práca, kariéra a financie: na materiálnej pôde sa vám darí. Ste tvorivý, kreatívny, nebojácny a plný vervy – a to všetko sú atribúty, ktoré k vám pritiahnu celostný zdar. Zdravotný stav: pozor na imunitu a alergické reakcie. 
 
BÝK
Láska a vzťahy: nie je vylúčené, že vás niektorá z blízkych osôb poriadne „vytočí“. Snažte sa zachovať si chladnú hlavu – v opačnom prípade by ste vyriekli slová, ktoré by druhú stranu zaboleli. A ranky by sa hojili dlhý čas. Práca, kariéra a financie: prajné sudičky stoja po vašom boku – v týchto dňoch sa vaše materiálne idey pretavia do reality. Dôvodom je aj to, že veríte svojim schopnostiam. Zdravotný stav: objaviť sa môžu bolesti hrdla a starosti s dýchaním. 
 
BLÍŽENCI
Láska a vzťahy: vaše osobné vzťahy nefungujú. Dôvodom je nereciprocita medzi vydanou a prijatou energiou. Možno iba dávate, možno iba beriete. Urobte v tomto smere nápravu – v opačnom prípade budú vibrácie lásky ešte väčšmi chradnúť. Práca, kariéra a financie: vnútri vás vládne materiálny chaos. Neviete, čo vlastne na pracovnej či kariérnej báze chcete. Aj preto sa vám nedarí. Až po vyjasnení myšlienok nastane pozitívny zlom. Zdravotný stav: pozor na trávenie.  
 
RAK
Láska a vzťahy: aktuálne dni sú priam stvorené na cibrenie a utužovanie rodinných vzťahov. Pozvite blízke osoby na večeru, relaxačný pobyt či výlet. Všetko „ťažké“ a negatívne, čo vo zväzkoch ostalo usadené, zmizne. Práca, kariéra a financie: duchovná ríša vás vyzýva, aby ste dôverovali vlastnému Ja. Stojte si za svojimi názormi – len to je cesta, ako uspieť na materiálnom „poli“. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti s hrdlom, pľúcami alebo prieduškami.
 
LEV
Láska a vzťahy: vaša polovička, prípadne rodina má pocit, že jej nevenujete dostatok pozornosti. Pravda je taká, že v tomto období riešite najmä materiálne otázky. A to je chyba. Práca, kariéra a financie: hviezdy vás žiadajú, aby ste „materiálnu šelmu“, ktorá vo vás drieme, na istý čas utlmili. Prehnaná mamona kazí vaše vzťahy a narúša i zdravotný stav. Zdravotný stav: objaviť sa môžu nervové alebo psychické neduhy.  
 
PANNA
Láska a vzťahy: zväzky, ktoré vás obklopujú, sa liečia a harmonizujú. Dôvodom je, že k nim pristupujete inak. Naučili ste sa, že blízkych nesmiete príliš zaťažovať osobnými starosťami, skepsou alebo negativizmom. Práca, kariéra a financie: črtajú sa pred vami nové materiálne výzvy. Ponuky, ktoré prídu ako blesk z jasného neba, môžete považovať za seriózne a plodné. Zdravotný stav: pod kontrolou majte najmä hlavu, oči a uši.  
 
 
VÁHY
Láska a vzťahy: duchovná ríša vás nabáda k zdravej a otvorenej komunikácii. Ak vám na polovičke alebo rodinnom príslušníkovi čosi prekáža, povedzte mu to priamo a jasne. Schovávanie emócií vytvára zbytočné napätie. Práca, kariéra a financie: na obzore je tvorivý a kreatívny týždeň. Vo vašej hlave sa zrodí množstvo nevšedných nápadov. Nebojte sa pretaviť ich do reality. V týchto dňoch vás potešia aj nečakané peniaze. Zdravotný stav: pozor na hormonálny systém.  
 
ŠKORPIÓN
Láska a vzťahy: v aktuálnych dňoch sa snažte o kompromisy – a to vo všetkých zväzkoch, ktoré vás obklopujú. Ak by ste iba ustupovali, alebo iba „pretláčali“ svoje názory, vzťahy budú chradnúť, prípadne môžu stroskotať i úplne. Práca, kariéra a financie: učte sa nové veci, nasávajte nové poznatky. Všetky informácie, ktoré v týchto dňoch získate, vás posunú vpred – a stanete sa rozhľadenejším jedincom. Zdravotný stav: pozor na prechladnutie.  
 
STRELEC
Láska a vzťahy: niekto z vašich najbližších – zrejme z rodiny – má na vás ťažké srdce. Možno ste mu povedali čosi, čo ho nesmierne mrzí. Ak treba, požiadajte o odpustenie. Práca, kariéra a financie: urobte si poriadok v hlave. Vaša myseľ rieši viaceré materiálne témy naraz – a pravda je taká, že úspešne nedokončíte ani jednu z nich. Zdravotný stav: život vám môžu znepríjemniť starosti s trávením. Kontrolujte stravu a doprajte si dostatočný pohyb.  
 
KOZOROŽEC
Láska a vzťahy: ste príliš rozlietaný a vaši najbližší majú pocit alebo podozrenie, že na nich – ľudovo povedané – kašlete. Urobte nápravu. Usporiadajte milé rodinné stretnutie. Práca, kariéra a financie: na pleciach toho máte príliš veľa. Povinnosti prichádzajú zo všetkých svetových strán. Ak si už teraz nestanovíte jasné pravidlá hry, čoskoro sa „vyšťavíte“ – a objaví sa nepríjemný zdravotný neduh. Zdravotný stav: ochromiť vás môže chrípka alebo vážnejší zápalový proces.  
 
VODNÁR
Láska a vzťahy: jestvujete vo zväzku, kde vládnu nesúladné energie. Pravdepodobne vás ktosi ovláda, manipuluje a riadi. Včas si stanovte jasné pravidlá hry – kým to neprerastie do katastrofálnych rozmerov. Práca, kariéra a financie: ráznosť a rozhodnosť sa od vás očakáva aj na pracovnej pôde. Presadzujte si svoje názory. Napokon, sú správne a progresívne. Zdravotný stav: objaviť sa môžu problémy s dýchacím systémom, ale aj s tlakom alebo tepom.  
 
RYBY
Láska a vzťahy: vykašlite sa na potreby svojich blízkych. V týchto dňoch je dôležité vaše vlastné Ja. Hýčkajte sa, doprajte si viac. Pravda je taká, že vám dlhodobo chýba sebaúcta. Práca, kariéra a financie: pracovné povinnosti dajte bokom. Je čas oddychovať a rozjímať. Zájdite na predčasnú dovolenku alebo víkendový relaxačný pobyt. Z vašich pliec spadnú mohutné bremená. Zdravotný stav: objaviť sa môžu chronické bolesti pohybového aparátu. 
 
 
Kartoskop vypracoval: veštec Peter
Zdroj obrázkov: pixabay