Profesionálny kartoskop na týždeň od 30. mája do 5. júna

26.05.2016 18:23
 
ANJELSKÉ POSOLSTVO NA TENTO TÝŽDEŇ
Archanjel Raziel – spirituálny rast
Aktuálne dni sú vhodné na cibrenie intuície. Počúvajte hlas svojho vnútra a riaďte sa ním. V praxi to funguje jednoducho – pri riešení kľúčovej životnej témy či otázky dajte na prvý pocit, ktorý sa dostaví. Nezabúdajte, že prehodnocovanie či analyzovanie je výsledkom mysle a s intuíciou ako takou nemá nič spoločné. Ak vás to ťahá k zdravej ezoterike alebo spirituálnym vedám, venujte im pozornosť. Skúmajte tajomstvá bytia i nebytia. Mantrami, afirmáciami či modlitbami meňte svoju osobnú vibráciu, a tak si priťahujte väčší životný zdar. S transcendentálnym rastom vám veľmi rád pomôže mocný archanjel Raziel. 
 
 
BARAN
Pozitívna vibrácia týždňa: ste plný tvorivosti a nápaditosti. Projekty, ktoré vám skrsnú v hlave, zrealizujte. Nebojte sa novátorstva. Nemajte strach byť výnimočný človek. Negatívna vibrácia týždňa: držíte si v mysli staré krivdy. Je čas odpustiť človeku, ktorý vás pred časom zranil alebo sklamal. Uvidíte, ako sa vám uľaví. Stav fyzického tela: v rámci zdravia majte pod kontrolou trávenie. Dbajte na vyváženú stravu. Uzdravujúci minerál: jantár. 
 
 
BÝK
Pozitívna vibrácia týždňa: blikajú nad vami hviezdy šťastia – najmä v pracovnej a kariérnej oblasti. Využite tieto konštelácie naplno. Postúpte na kariérnom rebríčku vyššie alebo si za robotu vypýtajte viac peňazí. Ak túžite po novom zamestnaní, hľadajte ho. Negatívna vibrácia týždňa: nie je vylúčené, že vás sklame alebo zradí blízky človek. Nevnímajte to tragicky. Stav fyzického tela: objaviť sa môžu starosti s močovým mechúrom. Uzdravujúci minerál: karneol.  
 
 
BLÍŽENCI
Pozitívna vibrácia týždňa: otvárajú sa pred vami „dimenzie“ aktivity a dynamiky. Rozpohybujte všetko, čo uviazlo na mŕtvom bode. „Rozbite“ stereotypy a dogmy. Športujte. Negatívna vibrácia týždňa: v týchto dňoch vám bude chýbať blízky človek – spriaznená duša, ktorej by ste „vyliali“ svoje srdce. Stav fyzického tela: pod kontrolou majte dýchací aparát. Nepite studené nápoje, hrozia bolesti hrdla. Uzdravujúci minerál: akvamarín.  
 
 
RAK
Pozitívna vibrácia týždňa: nastáva obdobie, keď máte zmeniť svoje myslenie. Negatívne uvažovanie zameťte pod koberec; je čas popracovať na optimistickej vibrácii. Zrazu zbadáte, že radostná myseľ prináša zázraky. Negatívna vibrácia týždňa: v práci sa na vás zosype lavína povinností. Neprepadajte panike a nesnažte sa všetko zvládnuť okamžite. Stav fyzického tela: objaviť sa môžu nepríjemné bolesti hlavy. Uzdravujúci minerál: turmalín. 
 
 
LEV
Pozitívna vibrácia týždňa: svet vám leží pri nohách! Využite tieto konštelácie naplno. Máte výnimočnú schopnosť presviedčať okolie o svojej pravde. Riaďte a koordinujte druhých. Negatívna vibrácia týždňa: nevracajte sa k starým citovým krivdám – zbytočne vás držia v takzvanom bahne minulosti. Čo bolo, nechajte definitívne odplávať. Otvorte svoje srdce novej láske, zaslúžite si ju. Stav fyzického tela: pozor na starosti s krvou. Uzdravujúci minerál: ruženín. 
 
 
PANNA
Pozitívna vibrácia týždňa: v týchto dňoch vám priam brilantne pracuje intuícia. Môžete sa na ňu stopercentne spoľahnúť. Dajte na prvý pocit, ktorý sa vás zmocní. Nad životnými krokmi príliš neuvažujte; konajte spontánne. Negatívna vibrácia týždňa: vo vašej peňaženke nastane menší prievan – objaviť sa môžu nečakané výdavky. Financie neriešte – raz ste hore, raz zasa dolu. Stav fyzického tela: pozor na bolesti dolných končatín. Uzdravujúci minerál: jaspis. 
 
 
VÁHY
Pozitívna vibrácia týždňa: vo vašej blízkosti poletujú anjeli lásky. Ak ste bez vzťahu, nie je vylúčené, že vám životné cestičky skríži zaujímavý človek. V prípade, že zväzok máte, „vleje“ sa doň oveľa viac prajných citov. Negatívna vibrácia týždňa: na pleciach toho máte príliš veľa a niektoré povinnosti vám, takpovediac, pretekajú cez hlavu. Zľavte z tempa. Viac oddychujte a relaxujte. Stav fyzického tela: pozor na únavu a psychické ťažkosti. Uzdravujúci minerál: ametyst. 
 
 
ŠKORPIÓN
Pozitívna vibrácia týždňa: môžete si vyložiť nohy na stôl! Projekty či aktivity, od ktorých ste si sľubovali zdar a úspech, vychádzajú podľa vašich predstáv. Finančný magnetizmus funguje na plné obrátky. Negatívna vibrácia týždňa: ak ste sa s niekým pohnevali, nedržte si v sebe škodlivé emócie – zlosť a jedovitosť. Vypustite paru. V opačnom prípade hrozia zdravotné ťažkosti. Stav fyzického tela: pozor na trávenie. Uzdravujúci minerál: tigrie oko.  
 
 
STRELEC
Pozitívna vibrácia týždňa: srší z vás radosť a optimizmus. Práve tieto atribúty k vám pritiahnu ešte viac šťastia a zdaru. Navyše, úsmev vašej tvári svedčí. Získavate si mnohých priaznivcov a obdivovateľov. Ak ste bez vzťahu, očakávať môžete príchod zaujímavého človeka.  Negatívna vibrácia týždňa: občas žijete výsostne materiálne – zabúdajúc na duchovné rozmery života. Pokúste sa to zmeniť. Stav fyzického tela: pozor na kožné problémy. Uzdravujúci minerál: rubín.  
 
 
KOZOROŽEC
Pozitívna vibrácia týždňa: v týchto dňoch spravte niečo prospešné pre svet. Chce to viac dobrých skutkov. Pomôžte tým, čo to potrebujú. Raz sa vám pomocná ruka vráti. Negatívna vibrácia týždňa: ak ste ustrnuli na takzvanom mŕtvom bode, pustite sa do zmien. Transformujte nevyhovujúci vzťah alebo robotu, ktorá vám viac berie ako dáva. Zmien sa nebojte, strachy dajte bokom. Stav fyzického tela: pozor na bolesti chrbta. Uzdravujúci minerál: achát. 
 
 
VODNÁR
Pozitívna vibrácia týždňa: uvedomte si, že všetky vaše túžby sú splniteľné. Netreba si ich len vizualizovať - dôležité je spraviť konkrétne kroky a rozhodnutia. Rýchlosť pretavenia snov do reality závisí od vašej vervy, entuziazmu a viery. Negatívna vibrácia týždňa: okolo vás „poletujú“ ľudia, ktorí vám kradnú vitalitu. Sú to takzvaní energo-upíri. Dajte im stopku. Stav fyzického tela: objaviť sa môžu starosti s trávením. Uzdravujúci minerál: krištáľ. 
 
 
RYBY
Pozitívna vibrácia týždňa: vynikajúci týždeň sa črtá pre tie Ryby, ktoré sú osamelé, teda bez vzťahu. Životné cestičky vám skríži láska. Zamilovanosti sa nebráňte – zaslúžite si ju plným priehrštím. Negatívna vibrácia týždňa: spravte si inventúru v radoch priateľov. Niektorí sa na kamarátov len hrajú a v skutočnosti proti vám kujú intrigy. Stav fyzického tela: menej pozitívnych energií prúdi do dolných končatín, pozor aj na úrazy. Uzdravujúci minerál: koral. 
 
 
Kartoskop vypracoval veštec a spirituálny poradca Peter - www.vestecpeter.webnode.sk.