Je váš partner VERNÝ? Odhalí špeciálny LÁSKOSKOP

06.05.2016 09:37
Vedeli ste o tom, že každé znamenie zverokruhu má na lásku, vzťahy, spolunažívanie či vernosť iný pohľad? Pripravili sme pre vás špeciálny „láskoskop“, pomocou ktorého môžete nahliadnuť do hĺbok srdca svojej polovičky. 
 

*BARAN

Osoby narodené v tomto znamení sú mimoriadne vášnivé a tvrdohlavo idú za svojím cieľom. Málokedy sa dokážu ovládať a svoje city - či už priazeň, alebo odpor - prejavia otvorene a bez servítky. V ich blízkosti je každému jasné, či ho dotyčný Baran ľúbi, alebo nenávidí. Keď sa do niekoho zamiluje, spraví všetko, aby ho získal - dokonca aj šialenú vec. U mužov je negatívnou vlastnosťou absencia nežností a drobných pozorností, čo ich dlhoročným partnerkám chýba. 
 
*Ako si ho získať? Nadviažte intelektuálny a hlboký rozhovor. Nesnažte sa byť múdrejšia a nevnucujte mu svoj vlastný názor. Nechajte sa viesť, Baran je vodca a organizátor. 
*Riziko nevery – 60 %
*Ideálne znamenia pre Barana – Baran, Lev, Strelec, Kozorožec
 
 

*BÝK

Muži - Býci sa snažia byť pozorní a nežní, svoju partnerku si často idealizujú, neznášajú klamstvá a pre svoju milovanú sa vedia obetovať. Ženy sú poctivé a úprimné, lásku berú ako niečo mimoriadne cenné a dôležité. Býci sú pod mocným vplyvom planéty Venuše, teda už od narodenia majú vysoko rozvinutú túžbu po hlbokej a zmyselnej láske. Ich slabou stránkou býva prehnaná žiarlivosť. Pod jej vplyvom sa často menia na agresívnych a panovačných. 
 
*Ako si ho získať? Býk má rád jemnosť a prirodzenosť, dokonca býva väčšinou trochu konzervatívny. Na "vylomeniny" alebo šokujúce správanie preto zabudnite. 
*Riziko nevery – 40 %
*Ideálne znamenia pre Býka – Býk, Rak, Lev, Kozorožec
 
 

*BLÍŽENCI

Blíženci sú typickými predstaviteľmi skutočných donchuanov. K láske pristupujú ako k forme zábavy a často striedajú partnerky či partnerov. Flirt im nerobí žiaden problém a stáva sa, že mávajú viacero vzťahov naraz. Ich nezávislá povaha sa dá spútať len ťažko a vyhovieť im dokáže naozaj len málokto. Muži - Blíženci sa veľmi ťažko rozhodujú pre manželstvo a tento krok spravia až po dlhom zvažovaní. Ženy bývajú vrtošivé.
 
*Ako si ich získať? Toto znamenie je zvedavé a má rado tajomstvá. Blížencom by ste preto nemali hneď pri prvom stretnutí vyrozprávať váš celý životný príbeh. Milujú dobrú spoločnosť. 
*Riziko nevery – 80 %
*Ideálne znamenia pre Blížencov – Baran, Váhy, Vodnár, Strelec
 
 

*RAK

Rakov možno zaradiť do „tímu“ ideálnych partnerov. Sú citliví, jemní a súcitní, no ak je to potrebné, vedia obhájiť svoje potreby. V láske dokážu veľa dať, ustupovať a uprednostňovať svojho partnera. Stačí im málo, bývajú skromní. Muži sú romantici a potrebujú energickú ženu, aby ich posúvala vpred. Ženy - Račice priam volajú po nadvláde a ochrane. Ak majú slabšieho partnera, stávajú sa nespokojné. Pozor na žiarlivosť.
 
*Ako si ho získať? Veďte s ním citlivý dialóg. Vhodnou debatou je rodinný život, pomoc chudobným alebo charitatívna činnosť. Vyhnite sa kritike. 
*Riziko nevery – 30 %
*Ideálna znamenia pre Raka – Býk, Rak, Škorpión, Ryby
 
 

*LEV

Muži aj ženy v tomto znamení sú typickými dobyvateľmi. Ak sa zamilujú, je im jedno, kto je ich vyvolený - či je viazaný, alebo slobodný, v akom spoločenskom postavení je, prípadne akú prácu vykonáva. V danej chvíli sa pre nich stáva korisťou, ktorú musia uloviť stoj čo stoj. Čím väčší odpor, tým šťastnejšie je toto znamenie - boj je totiž spôsobom jeho života a len vtedy, keď súperí, dokáže zo seba vydať to najlepšie. Levi majú priam neskrotný sexepíl.
 
*Ako si ho získať? Lev sa rád predvádza. Dajte mu preto najavo, ako veľmi upútal vašu pozornosť a ako vás oslnil. Toto znamenie má rado lichôtky a nikdy ich nemá dosť. 
*Riziko nevery – 70 %
*Ideálne znamenia pre Leva – Lev, Strelec, Baran, Blíženci
 

 

*PANNA

Panny sú v citovej sfére konzervatívne a nedôverčivé. Často sa ich zmocňuje skepsa, či vôbec jestvuje skutočná láska. Málokto si s nimi dokáže poradiť - najmä muži bývajú chladní a nevedia sa naplno otvoriť svojej polovičke. Ženy sú precízne a dôsledné, v láske bývajú otvorenejšie a emócie sa z ich "útrob" uvoľňujú ľahšie a plynulejšie. Mávajú veľké nároky na partnera. Sú z nich ideálne matky. 
 
*Ako si ju získať? Panna má zmysel pre detaily a určite ju nezaujmete, keď budete neupravený alebo špinavý. Ocení duchovný dialóg, prípadne rande v prírode. 
*Riziko nevery – 30 %
*Ideálne znamenia pre Pannu – Býk, Škorpión, Kozorožec, Ryby
 
 

*VÁHY

Muži aj ženy v tomto znamení bažia po silnej a hodnotnej láske. Často ju však nenachádzajú. Bývajú ovplyvňovaní takzvanými rodovými alebo rodinnými „kódmi“ – teda nespracovaným vzťahom k matke alebo otcovi, čo potom negatívne zasahuje do ich osobného citového života. Váhy sa rýchlo zamilujú, ale rovnako rýchlo i odmilujú. Vo vzťahu neznášajú kritiku svojej osoby, prudké hádky a samotu.
 
*Ako si ich získať? Váhy potrebujú obdiv. Preto ospevujte ich inteligenciu, ale aj výzor. Nepoužívajte pritom "otrepané" frázy - to by vonkoncom neocenili. 
*Riziko nevery – 50 %
*Ideálne znamenia pre Váhy – Blíženci, Lev, Vodnár, Ryby
 

 

*ŠKORPIÓN

Toto "divoké" znamenie si potrpí na zovňajšok i vnútro. Škorpióni skúmajú fyzický výzor partnera či partnerky, no zaujíma ich aj kvalita duše. Vedia využívať všetky prostriedky na dosiahnutie svojho cieľa. Ich city bývajú nestále, ťažšie hľadajú spriaznenú dušu, respektíve osobu, ktorá by tolerovala ich komplikovanejšiu povahu. Muži sú žiarliví a od partnerky požadujú maximálne ústupky. Keď nájdu osudovú polovičku, milujú ju verne až do smrti.
 
*Ako si ho získať? Škorpión je v svojej podstate vážny a berie tak i život. Ak ho chcete získať, počúvajte, čo hovorí, a neodporujte mu. Je to rodený okultista. Nemá rád hlučnú spoločnosť. 
*Riziko nevery – 60 %
*Ideálne znamenia pre Škorpióna – Rak, Panna, Škorpión, Ryby
 

 

*STRELEC

Ľudia narodení v tomto znamení sa neradi viažu - najmä muži. Napriek tomu, že sa obávajú vážnych zväzkov, túžia po hlbokom a úprimnom vzťahu. Zároveň si však potrebujú ponechať svoju nezávislosť. Keď ich chce niekto držať v zlatej klietke, z partnerstva zdupkajú. Muž - Strelec vie veľmi dobre, ako postupovať, aby získal srdce svojej vyvolenej. Dokáže byť pozorný, ústupčivý a tolerantný, ale ak už sa rozhodne pre manželstvo, často sa mení a stáva sa z neho tyran a despota. 
 
*Ako si ho získať? Strelec miluje prírodu či zvieratá, a preto ocení, ak ho pozvete na výlet či na túru. Buďte k nemu úprimná, pretože neznáša pokrytectvo a pretvárku. 
*Riziko nevery – 70 %
*Ideálne znamenia pre Strelca – Baran, Lev, Váhy, Vodnár
 

 

*KOZOROŽEC

Kozorožci počas celého života hľadajú stabilitu, pevnú pôdu pod nohami, vernosť, istotu a harmóniu. Často bývajú sklamaní a v dôsledku toho sa stávajú nedôverčivými. Majú výrazný sklon k sentimentalite a k žiarlivosti, no žiarlia skryto, takže niekedy ich partner ani nevie, čo sa s nimi deje. Kozorožci dôsledne dodržiavajú vernosť - a toto si mimoriadne cenia aj u svojho partnera. U osôb narodených v tomto znamení driemu silné rodičovské a altruistické sklony. 
 
*Ako si ho získať? Je intelektuálne založený, a preto sa s ním počas rande rozprávajte napríklad o knihách. Držte sa ale vlastného názoru, a nie názorov iných. 
*Riziko nevery – 30 %
*Ideálne znamenia pre Kozorožca – Býk, Panna, Rak, Kozorožec
 

 

*VODNÁR

Muži i ženy v tomto znamení pristupujú k láske slobodomyseľne a často prežijú búrlivú mladosť. Ľahko sa zamilujú, no rovnako ľahko sa vedia lásky aj vzdať. V ich živote sú city podstatné, ale neznášajú stabilitu a pokoj, preto priam vyhľadávajú konflikty, žiarlivostné scény či nezmyselné napätie. Muži ťažko zachovávajú vernosť, no ich partnerky nesmú na neveru ani pomyslieť. Ženy - Vodnárky si uvedomujú svoje sklony k nevere a neveru dokážu aj odpustiť. 
 
*Ako si ho získať? Čím výstrednejšie a odlišnejšie budú vaše názory od názorov väčšiny, tým mohutnejšiu šancu máte získať si jeho priazeň a pozornosť. Vodnár ocení aj riskantné rande. 
*Riziko nevery – 70 %
*Ideálne znamenia pre Vodnára – Baran, Váhy, Vodnár, Strelec
 
 

*RYBY

Ryby sú v láske zraniteľné. Potrebujú stálu pozornosť, dobrotu a nehu, veľa chápavosti a starostlivosti. Lásku dokážu rovnako dávať aj prijímať a nikdy nezneužívajú emócie iných. Ženy sú jemné a riadia sa viac citmi ako rozumom, na čo v mnohých prípadoch aj nemilo doplatia. Sklamané sa však relatívne rýchlo púšťajú do nových vzťahov. Často priťahujú rovnaké typy partnerov. Muži hľadajú silnú partnerku, ktorá by im bola oporou. 
 
*Ako si ich získať? Priťahuje ich umenie a mystické či spirituálne záležitosti, a preto nebude na škodu, ak rozhovor orientujete na tieto témy. Vaše prvé stretnutie by malo byť romantické. 
*Riziko nevery – 40 %
*Ideálne znamenia pre Ryby – Rak, Škorpión, Ryby, Kozorožec