Archanjel Jofiel - mocná bytosť, vďaka ktorej si uvedomíme vlastnú hodnotu

20.09.2016 16:33

 

Sú chvíle, keď strácame kontakt so svojím najvnútornejším Ja. Nevážime si samých seba - absentuje sebaláska, sebaúcta aj sebahodnota. Výsledkom je oslabená osobná žiara, čo vzápätí ovplyvňuje našu celistvú vibráciu. Priťahujeme nezdar, prípadne aj ľudí, ktorí podkopávajú naše kvality. V živote funguje jednoduché pravidlo - ak si neveríme, úspech neprichádza; v prípade, že uveríme v našu nekonečnú silu, Šťastena bude stáť okamžite po našom boku.

Jofiel je naporúdzi vždy, keď cítime alebo badáme, že z nášho bytia odteká príliš veľa Božieho svetla. Aktivuje osobnú silu a vitalitu, zdravú dravosť, ale aj nadšenie, optimizmus či radosť zo života. Pomáha nám pri dôležitých a kľúčových životných rozhodnutiach. Napĺňa nás poznaním, že každý verdikt, ktorý učiníme, má svoj zmysel a význam. Učí nás hovoriť „nie“ a postaviť sa do opozita tým jedincom, ktorí nás chcú ovládať či manipulovať.

 

Jofiel pomáha aj pri učení, je patrónom žiakov či študentov. Vzývať ho môžu aj rodičia detí, ktoré trpia poruchami učenia. Prekrásna archanjelská bytosť cibrí tvorivého ducha a posilňuje umelecké vlohy.

 

Farebná vibrácia archanjela Jofiela

Žltá

Vplyv na energetický systém človeka

Jofiel harmonizuje najmä

tretiu, čiže solárnu alebo osobnostnú čakru a

piatu, teda krčnú alebo komunikačnú čakru.    

Minerálne kamene s „esenciami“ archanjela Jofiela a jeho spriatelených anjelov

Citrín, jantár, tigrie oko, ametrín, tyrkys, akvamarín, serafinit

Kľúčové vône na posilnenie duchovného spojenia s archanjelom Jofielom

Rozmarín, levanduľa, eukalyptus, citrusové vône, šalvia