Zistite meno vášho osobného anjela

 

Pri každom z nás je viacero anjelov. Strážia nás, ochraňujú, pomáhajú, milujú. V nasledujúcom prehľade sa môžete pozrieť, ktorá bytosť je k vám "priradená" z hľadiska dátumu narodenia. Ak by ste chceli poznať meno svojho jedinečného anjela, ktorý je len a len pri vás, alebo túžite zistiť posolstvo od neho, kontaktujte ešte dnes veštca a anjelského praktika Petra.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. januárom - DECHADIEL
Dechadiel - nádherná duchovná bytosť - nabáda človeka, aby neriešil minulosť ani budúcnosť, ale sústredil sa na prítomný okamih. Čím viac pozitívnych myšlienok sa vytvorí tu a teraz, tým krajšie udalosti, okolnosti a situácie si človek pritiahne do života. Anjel miluje farby a je spokojný, keď ľudia nie sú "fádni". Vyznačuje sa tvorivosťou, kreativitou, nápaditosťou. Kľúčový "meditačný minerál" je akvamarín.


Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 31. januárom - ZOSUEL
Zosuel je láskavá duchovná bytosť, ktorá človeku napĺňa srdce láskou. Chce, sme ku každej živej bytosti pristupovali citlivo a humánne. Je tvorcom múdrej vety: Neexistuje zlý, iba nešťastný človek. Ak vám niekto ublíži, podrazí nohy alebo vás sklame, nesúďte ho. Zahĺbte sa do jeho duše a skúste pochopiť, prečo sa správa tak kruto a bezcitne. Možno zistíte, že to v živote nemá ľahké. Zosuel chráni pred kriminálnikmi, zlodejmi a vandalmi. Čistí od hriechov a likviduje závislosti všetkého druhu. Kľúčový "meditačný minerál" je čaroit.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. februárom - ZAGRIEL
Zagriel je mocná duchovná bytosť, ktorá ľudí nabáda k spolupráci. Je zástancom toho, že každý spor či konflikt je riešiteľný. V človeku potláča ego a do popredia dáva city a emócie. Poukazuje na to, že ak ľudia nedávajú von svoje pocity, vznikajú nezmyselné blokácie, ktoré sa v konečnom dôsledku môžu pretaviť do celospoločenských problémov. Zagriel je anjel porozumenia, hľadá kompromisy, vstupuje do vojnových konfliktov a do ľudí "vštepuje" energiu mieru. Kľúčový "meditačný minerál" je rubín.


*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 28. februárom - OTARIEL
Otariel je mocná duchovná bytosť, ktorá stráži rovnako silných ľudí. Je nebojácny, neprechováva v sebe žiadne strachy ani obavy. S odhodlaním sa púšťa aj do tých najložitejších úloh či výziev. Dokonale chráni pred negatívnymi energiami a entitami. Je mimoriadne priateľský, ochraňuje kamarástva a silné putá.
Duchovnú bytosť privolávajte vždy, keď pociťujete slabosť - duševnú i fyzickú. Človeku prečistí myseľ, ale aj telo. Nabíja odvahou, húževnatosťou, nadšením a trpezlivosťou. Kľúčový "meditačný minerál" je apatit.


*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. marcom - ZAZAMIEL
Zazamiel je mocná duchovná bytosť, ktorá miluje každého - bez ohľadu na to, či pácha dobro, alebo zlo. Aj ľudí nabáda k tomu, aby s láskou hľadeli na všetkých "pozemšťanov". Vážiť si treba i nepriateľov, pretože aj vďaka nim sa v živote posúvame ďalej. Často nám nastavujú zrkadlo, upozorňujúc na naše slabé stránky či zlé povahé črty. Zazamiel otvára ľudské srdca a rozpúšťa medziľudské blokády. Kľúčový "meditačný minerál" je jadeit.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 31. marcom - BOZACHIEL
Bozachiel je mocná duchovná bytosť, ktorá človeku pomáha so všetkými materiálnymi záležitosťami. Pričarúva peniaze, dobrú prácu, bývanie, ale aj kariérny rast. Nehnevá sa na ľudí, ak investujú energiu do zháňania financií, pretože si je vedomý, že žijeme v materiálnom svete a peniaze sú nevyhnutné. V nekonečnom Univerze nastaví "hviezdne konštalácie" tak, aby človeka naplnila hojnosť a pocítil, čo je skutočný blahobyt. Kľúčový "meditačný minerál" je pyrit.


*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. aprílom - ANDIADEL
Andiadel je mocná duchovná bytosť, ktorá do života človeka vnáša ľahkosť a jemnosť. Pri riešení pozemských problémov nám dáva signál, že každá téma - i tá najzložitejšia - má svoje východisko. Hlavu si často lámeme nad otázkami, ktoré sú úplne zbytočné. Andiadel nabáda k triezvemu pohľadu na vec, potláča prehnané emócie a nepremyslené kroky. Kľúčový "meditačný minerál" je olivín.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 30. aprílom - MAZECHIAL
Mazechial je mocná duchovná bytosť, ktorá človeka napĺňa hojnosťou. Vie, že ľudia nepotrebujú iba materiálny, ale aj duchovný blahobyt. Do života dokáže "pričarovať" finančnú výhru, kariérny postup, ale aj citovú stabilitu. Zvlášť osožný je pri riešení manželských či partnerských kríz. Vďaka svojej nestrannosti a vysokej múdrosti sa dokáže na problém pozrieť z rôznych uhlov pohľadu a nájsť to najsprávnejšie riešenie. Kľúčový "meditačný minerál" je krištáľ.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. májom - ANGRIEL
Angriel je mocná duchovná bytosť, ktorá sa snaží o ustavičné "prepájanie" pozemského a anjelského sveta. Nechce, aby tieto sféry jestvovali osobitne, ale aby sa navzájom prelínali a dopĺňali. U človeka cibrí jasnovidné schopnosti a rozvíja šiesty zmysel. Nabáda ľudí, aby denno-denne "channelovali", čiže komunikovali s duchovnými bytosťami - anjelmi, archanjelmi a osobnými sprievodcami. Kľúčový "meditačný minerál" je ametyst.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 31. májom - ODURIEL
Oduriel je anjel vytvárajúci rovnováhu medzi sebectvom a obetavosťou. Sebeckým, egoistickým a narcistickým ľuďom "kreše hrebienok" a nabáda ich, aby nemysleli len na seba. Naopak, osobám, ktoré všetok čas investujú do iných a na seba zabúdajú, sa snaží pozdvihnúť sebavedomie a sebarešpekt. Je zástancom toho, že medzi dávaním a braním musí existovať harmónia. Kľúčový "meditačný minerál" je citrín.


*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. júnom - AMPEMIAL
Anjel Ampemial je prírodná duchovná bytosť. Stráži lesy, lúky, hory, zvieratá i kvety. Ľudí nabáda, aby sa častejšie zdržiavali v prírodnom prostredí, ktoré ponúka nespočetné možnosti na relaxáciu. Zároveň vyzýva, aby človek dbal na ochranu prírody a aby sa správal ekologicky. Chráni domácich miláčikov, ale aj izbové kvety či záhrady. Kľúčový "meditačný minerál" je selenit.  


*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 15. až 30. júnom - DIRMACHIOS
Mocná duchovná bytosť miluje aktivitu a dynamiku. Ľudia, ktorí sa narodili pod jeho ochrannými krídlami, potrebujú život plný zmien a "prerodov". Anjel rozpúšťa lenivosť, a tak človeka ženie vpred. Nabáda ho, aby ste nevzdával hneď pri prvých prekážkach či blokádach. Čím zložitejšia je cesta k určitému cieľu, tým viac sa  dokážeme tešiť z pozitívneho výsledku. Kľúčový "meditačný minerál" je fluorit.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. júlom - ASEFIEL
Mocná duchovná bytosť zabezpečuje karmickú spravodlivosť. Ľuďom, ktorí v minulých životoch konali dobro, posiela šťastie a úspech. Naopak, tým, ktorí v predošlých inkarnáciách páchali zlo, vytvára prekážky - vďaka nim sa má dotyčný človek očistiť. Asefiel dbá na spravodlivé súdne procesy, rozpúšťa klamstvá, machinácie a špekulácie. Nabáda ľudí, aby za každých okolností konali čestne. Kľúčový "meditačný minerál" je záhneda.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 31. júlom - KASANDRIEL
Kasandriel je anjel pevných rozhodnutí. Od svojich "zverencov" chce, aby sa správali rázne a rozvážne. Dlhodobá nerozhodnosť vedie k oslabovaniu čakier, a teda aj k chorľaveniu fyzického tela - najmä pohybového aparátu a hrubého čreva. Anjel posilňuje otvorenosť a úprimnosť medzi ľuďmi. Kasandriel cibrí sebavyjadrovacie schopnosti, pomáha v zdravej komunikácii. Kľúčový "meditačný minerál" je turmalín.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. augustom - JEREZIEL
Jereziel pomáha ľuďom zbavovať sa závislostí. Je zástancom toho, že akákoľvek fixácia na niečo alebo na niekoho človeku škodí. Svojich zverencov nabáda, aby boli slobodní a nesnažili sa smútok, hnev či inú negatívnu emóciu "zaháňať" závislosťami rôzneho druhu. V citových záležitostiach eliminuje žiarlivosť. Kľúčový "meditačný minerál" je ametrín.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 31. augustom - ZEGERIEL
Ľudia, ktorých strážnym anjelom je Zegeriel, patria k silným osobnostiam. Mnohí sa podpíšu pod významné a výrazné zmeny v spoločnosti. Urobia niečo prelomové alebo sa postarajú o šírenie nových, dosiaľ nepoznaných myšlienok. Anjel Zegeriel je mocná bytosť, ktorej nechýba inšpirácia, tvorivosť, ale najmä odhodlanie meniť svet. Kľúčový "meditačný minerál" je ónyx.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. septembrom - GUVEGIEL
Guvegiel je silná, vytrvalá a ctižiadostivá bytosť. Presne k tomu i nabáda svojich zverencov. Zväčša síce nemávajú jednoduchý život, pretože im nepriatelia kladú do cesty mnohé prekážky. Keď však vydržia, dočkajú sa zberu sladkého ovocia. Anjel má rád, keď sa ľudia spoliehajú predovšetkým sami na seba a nečakajú ustavičnú pomoc z okolia. Kľúčový "meditačný minerál" je hematit.


*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 30. septembrom - BRAMAZIEL
Kľúčovým slovom pre Bramaziela je "všeláska". Aj preto sú zverenci tohto anjela plní citov a odhodlania robiť svet krajším. Sú empatickí, mierumilovní a často vstupujú do organizácií, kde môžu nezištne podávať pomocnú ruku sociálne slabším alebo inak znevýhodneným. Bramaziel posilňuje funkčné vzťahy, pomáha pri splodení potomkov. Kľúčový "meditačný minerál" je serafinit.

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. október - DARZIAL
Darzial je anjel vytrvalosti a trpezlivosti. Ľudia, ktorých ochraňuje, by sa mali naučiť vyčkávať. Často majú tendenciu riešiť problémy zbrklo a bez uváženia. Mocná duchovná bytosť potláča v človeku ego, pretože práve to býva príčinou životných prehier a porážok. Pozbudzuje intuíciu. Ak ľudia narodení počas prvej polky októbra cibria svoje tretie oko, často sa z nich stávajú veštci, jasnovidci, ale aj psychológovia či spisovatelia prelomových diel. Kľúčový "meditačný minerál" je jaspis.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 31. október - VERDUZIEL
Verduziel je mocná duchovná bytosť, ktorého "zverenci" vynikajú mimoriadne silnou intuíciou a spirituálnymi schopnosťami. Dokážu sa naciťovať do problémov iných ľudí a zároveň im vždy dobre poradiť. Sú to praví bojovníci, len tak ľahko sa nevzdávajú. Majú jasný cieľ a práve Verduziel im ho splní - väčšinou však až po tridsiatke. Októbrové osoby by sa mali dávať pozor na precitlivenosť, žiarlivosť a negativizmus. Kľúčový "meditačný minerál" je karneol.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. novembrom - ARDUZIEL
Osoby, ktoré stráži anjel Arduziel, sa boja zmien a nových začiatkov. Fixujú sa na udalosti, situácie, miesta alebo ľudí, ktorí im viac škodia než pomáhajú. Mocná duchovná bytosť nabáda svojich zverencov k odvahe a k tomu, aby sa nebáli vykročiť zo stereotypnej a rutinnej "bubliny". Na istý čas možno "vkĺznu" do rizika, ale práve to im zabezpečí pokrok a rast. Pre tieto osoby platí, aby sa ničoho a nikoho nebáli. Kľúčový "meditačný minerál" je labradorit.

 

*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 30. novembrom - CHERDUZIEL
Ľudia, ktorých strážcom je Cherduziel, nemajú ľahké životy. Dôvodom býva ťažká karma. Často upadajú do depresívnych stavov, trápia sa pre seba, no najmä pre svojich blízkych. Veľmi často ich sužujú aj starosti sveta. Všetky problémy ľudstva by chceli vyriešiť, no uvedomujú si, že nemajú dostatok síl. A tie im dodá práve ich strážny anjel, stačí o to správne požiadať. Kľúčový "meditačný minerál" je diamant.


*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 1. až 15. decembrom - AZIAL
Azial je bytosť plná lásky. A takí sú aj ľudia, ktorí sa narodili pod jeho ochranou. V ich srdci driemu mocné city, vďaka ktorým pomáhajú okoliu. Blízke osoby vedia, že na týchto ľudí sa môžu vždy s dôverou obrátiť. Paradoxne, v osobnom citovom živote to až také jednoduché nemajú. Často priťahujú jedincov nevyrovnaných a disharmonických, ktorí potrebujú "nakopnúť". Sú to ľudia múdri, vzdelaní a vytrvalí. Kľúčový "meditačný minerál" je nefrit.


*Osobný anjel pre ľudí narodených medzi 16. až 31. decembrom - ARMUDIAS
Mocná duchovná bytosť stráži osoby, v ktorých driemu liečiteľské schopnosti. Dokážu uzdravovať pohľadom, dotykom alebo slovom. Samozrejme, toto nadanie treba objaviť a cibriť. Decembroví ľudia ťažko znášajú negativizmus a skepsu, často ich obklopujú závistlivé osoby či energetickí upíri. Musia sa patrične chrániť. Mávajú ťažšiu karmu. Kľúčový "meditačný minerál" je jantár.