ANJELSKÉ POSOLSTVÁ NA SEPTEMBER

Počas deviateho mesiaca silnejú lúče archanjela Michaela

 
 

 

Michael je mocný archanjel – strážca jasného modrého Svetla. Ide o anjela transformácie – človeku pomáha uzatvoriť všetky staré a skostnatené kapitoly života a tvár vystaviť novým a sviežim vetrom. Michael sa stará o to, aby ste neustrnuli v takzvaných mŕtvych energiách bytia.

 

Mocná archanjelská bytosť tiež zabezpečuje, aby sme našli „prepoj“ s najvnútornejším dieťaťom – aby sme mu načúvali, a teda jestvovali v súlade s jeho požiadavkami. Povzbudzuje zdravú sebalásku, sebaúctu a sebahodnotu. Umožňuje nám samých seba uzrieť vo svetle pravdy – aby sme mohli popracovať na nevhodných charakterových muchách alebo deštruktívnych formách uvažovania.

V neposlednom rade sa prekrásna anjelská bytosť stará o to, aby sme mali permanentne aktívnu aureolu – Božiu ochrannú žiaru, ktorá nás stráži pred „vtečením“ zlých síl a vibrácií do nášho Ja. 

 

Meditačnú kartu archanjela Michaela nájdete tu. 

 

 

Ak máte záujem o osobný anjelský výklad/channeling, zájdite na stránky spirituálneho poradcu Petra - www.vestecpeter.webnode.sk. 

 

Kľúčové slová na júl: ľahkosť, hravosť sloboda, splývavosť, prirodzené toky života, vychutnávanie si krás pozemského bytia, sústredenie pozornosti na moment "tu a teraz"
 
Anjelský odkaz pre ľudí na júl: "Milované dieťa, nechaj udalosti, situácie a okolnosti tiecť. Nerieš ich, neanalyzuj, neprevracaj zo všetkých svetových strán. Uzatvor brány minulosti aj budúcnosti - obe sú v tejto chvíli nepodstatné. Dôležité je len to, aby si splýval s plynulými tokmi, prúdmi a lávami života. Čím väčšmi sa necháš unášať spontánnosťou bytia, tým viac si môžeš naplno a celistvo vychutnávať pozemskú existenciu. Teš sa zo slnka, z letného vánku, blahodarnej vody v jazerách či moriach. Zrazu zistíš, že problémy, ktoré ti mátali myseľ, v skutočnosti nie sú problémami, ale len bezvýznamnými čiastočkami ničoty, ktoré sú také malé, že ich o chvíľu nebude možné spozorovať bežným ľudským zrakom. Ja, archanjel Gabriel, rád hľadím na tvoje Ja, ktoré tečie len tak - ako rozprestretá dúha na nebeskej klenbe. Ako ranná rosa po lístku púpavy. Ako kométa, čo brázdi hviezdny koberec. Keď si ľahký, splývavý a voľný ako vták, vtedy sa zažínam v tvojich útrobách. A vtedy sa sám stávaš mojím lúčom."
 
Máte záujem o osobný výklad kariet či anjelské posolstvo? Kontaktujte ešte dnes veštca Petra