ANJELSKÉ POSOLSTVÁ NA JÚL

Počas siedmeho mesiaca silnejú lúče archanjela Cafkiela

 
 

Cafkiel - mocná archanjelská energia, strážca oranžového Svetla. V prvom rade je to anjel očistných prúdov, smerovaných do minulosti. Človeku pomáha presvetliť a rozjasniť všetko, čo je staré, prežité, skostnatené, uzamknuté a priškripnuté. Skrátka, ľudskú bytosť otáča chrbtom k minulostným témam a tvárou k novej a sviežej Božej žiare.

Cafkiel je tiež anjelom radosti, nadšenia a optimizmu. Zvyšuje chuť do/zo života.

Stará sa o zdravú intimitu, erotiku, „milostnosť“. 

Pomáha pri magnetizovaní takzvaných spriaznených duší – osôb, s ktorými celostne rezonujeme. 

Zabezpečuje, aby sme milovali vlastné Ja – a to bezpodmienečne. V ženách prebúdza „systémy“ anjelov Venuše, v mužoch „systémy“ anjelov Marsu /aby boli ženy ženské a muži mužskí/.

Cafkiel je silne nápomocný pri duchovnom zrení – s ohľadom na lepšie spoznávanie tajov a mystérií vlastného Ja. 

 

Ak máte záujem o osobný anjelský výklad/channeling, zájdite na stránky spirituálneho poradcu Petra - www.vestecpeter.webnode.sk. 

 

Kľúčové slová na júl: ľahkosť, hravosť sloboda, splývavosť, prirodzené toky života, vychutnávanie si krás pozemského bytia, sústredenie pozornosti na moment "tu a teraz"
 
Anjelský odkaz pre ľudí na júl: "Milované dieťa, nechaj udalosti, situácie a okolnosti tiecť. Nerieš ich, neanalyzuj, neprevracaj zo všetkých svetových strán. Uzatvor brány minulosti aj budúcnosti - obe sú v tejto chvíli nepodstatné. Dôležité je len to, aby si splýval s plynulými tokmi, prúdmi a lávami života. Čím väčšmi sa necháš unášať spontánnosťou bytia, tým viac si môžeš naplno a celistvo vychutnávať pozemskú existenciu. Teš sa zo slnka, z letného vánku, blahodarnej vody v jazerách či moriach. Zrazu zistíš, že problémy, ktoré ti mátali myseľ, v skutočnosti nie sú problémami, ale len bezvýznamnými čiastočkami ničoty, ktoré sú také malé, že ich o chvíľu nebude možné spozorovať bežným ľudským zrakom. Ja, archanjel Gabriel, rád hľadím na tvoje Ja, ktoré tečie len tak - ako rozprestretá dúha na nebeskej klenbe. Ako ranná rosa po lístku púpavy. Ako kométa, čo brázdi hviezdny koberec. Keď si ľahký, splývavý a voľný ako vták, vtedy sa zažínam v tvojich útrobách. A vtedy sa sám stávaš mojím lúčom."
 
Máte záujem o osobný výklad kariet či anjelské posolstvo? Kontaktujte ešte dnes veštca Petra